دکمه موبایل منو

جزییات خبر

یکشنبه / ۱۹ دی ۱۴۰۰ / ۱۴:۳۴
سرویس : تهران
کد خبر : ۱۸۶۵۵۱
گزارشگر : ۹۹
مدیرکل کمیته امداد استان تهران خبر داد؛

ارائه 1276 مورد خدمت عمرانی به مددجویان تهرانی

ارائه 1276 مورد خدمت عمرانی به مددجویان تهرانی
(یکشنبه ۱۹ دی ۱۴۰۰) ۱۴:۳۴

مدیرکل کمیته امداد استان تهران از ارائه 1276 مورد خدمت عمرانی در 9 ماهه سال جاری به خانواده های تحت حمایت این نهاد خبر داد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی کمیته امداد، سیدابوالفضل پرپنچی با ارائه گزارشی از عملکرد این نهاد در حوزه تأمین مسکن و امور مهندسی ساختمان در 9 ماهه سال جاری،گفت: کمیته امداد استان تهران در ۹ ‌ماهه سال جاری نسبت به ارائه 1276 مورد خدمات عمرانی شامل خرید و احداث 44 واحد مسکن مددجویی و همچنین 1232مورد تعمیر، تکمیل و بازسازی مسکن مددجویی اقدام کرده است.

وی افزود: برای ارائه این تعداد خدمات عمرانی در این مدت زمان 7 میلیارد و 855 میلیون تومان هزینه شده است.

پرپنچی ادامه داد: هزینه‌های انجام‌شده در بخش مسکن مددجویی از محل اعتبارات دولتی، صدقات، کمک‌های مبتنی بر نیاز، زکات، آورده مددجو، کمک خیران و وام قرض‌الحسنه بوده است.

مدیرکل کمیته امداد استان تهران با اشاره به تفاهم نامه کمیته امداد و بسیج سازندگی،بیان کرد:  ساخت 100 واحد مسکن برای مددجویان روستایی در دستور کار این اداره کل است.

وی بیان کرد: در همین راستا اقدامات اولیه به منظور ساخت 100 واحد مسکن برای مددجویان روستایی در روستای فیلستان از توابع شهرستان پاکدشت آغاز شده است.

پرپنچی با بیان اینکه ارائه خدمات عمرانی به مددجویان تحت حمایت با مشارکت خیران، فعالان عرصه صنعت ساختمان و مؤسسات دولتی و غیردولتی مرتبط با امر مسکن و همچنین نقش‌آفرینی ویژه خانواده های تحت حمایت امکان‌پذیر است،خاطرنشان کرد: در صورت حمایت و تأمین زمین از سوی نهادهای مربوطه و نیکوکاران می توانیم نسبت به تأمین مسکن خانواده های تحت حمایت با مشارکت سپاه پاسداران و بنیاد مسکن اقدام نماییم.
انتهای پیام


تعداد بازدید : ۲۵۵
(یکشنبه ۱۹ دی ۱۴۰۰) ۱۴:۳۴
ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید