دکمه موبایل منو

جزییات خبر

شنبه / ۱۸ دی ۱۴۰۰ / ۱۴:۴۱
سرویس : تهران
کد خبر : ۱۸۶۵۳۳
گزارشگر : ۹۹
مدیرکل کمیته امداد استان تهران اعلام کرد؛

پرداخت بیش از 120میلیارد تومان تسهیلات قرض الحسنه به مددجویان تهرانی

پرداخت بیش از 120میلیارد تومان تسهیلات قرض الحسنه به مددجویان تهرانی
(شنبه ۱۸ دی ۱۴۰۰) ۱۴:۴۱

مدیرکل کمیته امداد استان تهران،گفت: در 9 ماهه سال جاری، بیش از 120 میلیارد تومان تسهیلات قرض الحسنه به 12 هزار و 147نفر از طریق صندوق امداد ولایت پرداخت شده است.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی کمیته امداد، سیدابوالفضل پرپنچی،مدیرکل کمیته امداد استان تهران با ارائه گزارشی از تسهیلات پرداخت شده از طریق صندوق قرض الحسنه امداد ولایت استان در 9 ماهه سال جاری،گفت : 12هزار و 147 فقره تسهیلات قرض الحسنه در 9 ماهه امسال به مددجویان تحت حمایت و سایر متقاضیان واجد شرایط  به مبلغ بیش از 120 میلیارد تومان پرداخت شده است.

وی افزود: 8 هزار و 983 فقره از این تسهیلات به مبلغ 82 میلیارد و 292میلیون تومان در قالب وام کارگشایی به منظور کمک به تأمین ودیعه، خرید و تعمیر مسکن  و امور ضروری از جمله ازدواج، درمان و .. بوده است.
پرپنچی، ادامه داد: 467 فقره تسهیلات به مبلغ 7 میلیارد  و 422 میلیون تومان نیز در بخش اشتغال زایی به متقاضیان تسهیلات اشتغال زایی پرداخت شده است.

مدیرکل کمیته امداد استان تهران،بیان کرد: تسهیلات پرداختی گارگشایی از سوی صندوق قرض‌الحسنه امداد ولایت تا سقف ۱۰ میلیون تومان بدون کارمزد پرداخت می‌شود.

وی با اشاره به اهمیت توسعه فرهنگ قرض‌الحسنه و بهره‌مندی از ظرفیت حداکثری خیّران در اعطای تسهیلات به نیازمندان در قالب طرح قرض ماندگار،گفت: خیّران حقوقی و حقیقی می‌توانند با سپرده‌گذاری و تعامل هم افزا با صندوق قرض‌الحسنه امداد ولایت، این نهاد را در رفع مشکلات نیازمندان و مددجویان تحت حمایت در قالب طرح قرض ماندگار یاری کنند.
انتهای پیامتعداد بازدید : ۲۷۲
(شنبه ۱۸ دی ۱۴۰۰) ۱۴:۴۱
ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید