جزییات خبر

دوشنبه / ۱۹ مهر ۱۴۰۰ / ۱۴:۰۳
سرویس : تهران
کد خبر : ۱۸۴۸۴۸
گزارشگر : ۹۹
معاون امور فرهنگی کمیته امداد استان تهران خبر داد؛

برگزاری پنجمین جشنواره هنری دانش آموزان تحت حمایت در تهران

برگزاری پنجمین جشنواره هنری دانش آموزان تحت حمایت در تهران
(دوشنبه ۱۹ مهر ۱۴۰۰) ۱۴:۰۳

معاون امور فرهنگی کمیته امداد استان تهران از برگزاری پنجمین جشنواره هنری ویژه دانش آموزان تحت حمایت این نهاد در محل سالن همایش های دانشکده فنی دختران دکتر شریعتی خبر داد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی کمیته امداد، حسین زمانیان با اشاره به برگزاری پنجمین جشنواره هنری ویژه دانش آموزان تحت حمایت این نهاد،گفت: این جشنواره از روز گذشته 18 مهر ماه  با حضور 10 گروه در رشته تأتر (۷ گروه دختران و ۳ گروه پسران)  آغاز شده است و امروز  19 مهر ماه با حضور 14 گروه  سرود (۸ گروه دختران و ۶ گروه پسران) و اعضای هیأت داوران در رشته سرود ولایت در حال برگزاری است.
وی با تشریح جزئیات انتخاب گروه های شرکت کننده در رشته های تئاتر و سرود ولایت،افزود: با معرفی گروه های دانش آموزان در بخش هنری دبیران جشنواره از فعالیت های این گروه ها بازدید و به گروه های منتخب مجوز شرکت در پنجمین جشنواره هنری ارائه شد.
زمانیان با اشاره به اهداف برگزاری این جشنواره،گفت: ایجاد محیطی با نشاط کشف استعدادهای برتر و کسب مهارت در راستای استعداد دانش آموزان تحت حمایت از اهداف برگزاری این جشنواره است.
معاون امور فرهنگی کمیته امداد استان تهران ادامه داد: چهارشنبه 21 مهرماه نیز  اختتامیه این جشنواره برگزار خواهد شد و از گروه های منتخب تجلیل خواهد شد.
معاون امور فرهنگی کمیته امداد استان تهران،تصریح کرد: گروه های منتخب در رشته های تئاتر و سرود ولایت از آموزش های تکمیلی در رشته های کارگردانی و مربی سرود برخوردار خواهند شد.
انتهای پیام

تعداد بازدید : ۲۷۷
(دوشنبه ۱۹ مهر ۱۴۰۰) ۱۴:۰۳
ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید