جزییات خبر

دوشنبه / ۱۹ مهر ۱۴۰۰ / ۱۱:۱۳
سرویس : تهران
کد خبر : ۱۸۴۸۳۹
گزارشگر : ۹۹

دو انتصاب جدید در کمیته امداد استان تهران

دو انتصاب جدید در کمیته امداد استان تهران
(دوشنبه ۱۹ مهر ۱۴۰۰) ۱۱:۱۳

مدیر کل کمیته امداد استان تهران در احکامی جداگانه، " سرپرست مدیریت برنامه ریزی وفناوری اطلاعات استان " و " سرپرست اداره ی روابط عمومی و اطلاع رسانی استان " را منصوب کرد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی کمیته امداد،سید ابوالفضل پرپنچی،مدیر کل کمیته امداد استان تهران در احکامی جداگانه،حسین فتح آبادی را به  سمت " سرپرست مدیریت برنامه ریزی وفناوری اطلاعات " و  سجاد حسینی را به سمت  " سرپرست اداره روابط عمومی و اطلاع رسانی " منصوب کرد.
بنابراین گزارش با حضور سیدابوالفضل پرپنچی،مدیرکل کمیته امداد استان تهران در حاشیه نشست شورای مدیران مراسم معارفه سرپرست مدیریت برنامه ریزی وفناوری اطلاعات  استان و سرپرست اداره روابط عمومی و اطلاع رسانی در محل سالن شورا این اداره کل برگزار شد.
در احکام صادر شده از سوی مدیر کل کمیته امداد استان تهران برای " سرپرست مدیریت برنامه ریزی و فنأوری اطلاعات "  و " سرپرست  اداره روابط عمومی و اطلاع رسانی " آمده است:
امید است با عنایت به رهنمودهای رهبر فرزانه انقلاب در بیانیه گام دوم انقلاب و تحولات مورد نظر ریاست محترم امداد برای شناسائی و ساماندهی ظرفیت های درون و برون سازمانی با عزم و همتی راسخ و نگاهی نوآورانه همراه با روحیه اخلاقی، ارزشی، انقلابی و جهادی و استفاده بهینه از منابع و پرهیز از هرگونه اسراف و تجمل گرائی و توجه دقیق به استفاده صحیح از بیت المال و بهره مندی از جوانان مؤمن، متعهد و متخصص با اتکال به قدرت لایزال الهی برای رسیدن به اهداف نورایی این نهاد انقلابی گام های اساسی برداشته شود.
انشاءالله تحت عنایات حضرت ولی عصر(ارواحنافداه)و با بهره گیری از تجارب و تشریک مساعی همکاران، توفیق خدمتگزاری بیشتر حاصل و موجبات قرب الهی و رضایت مندی مقام معظم رهبری(مدظله العالی) فراهم گردد.
انتهای پیام
 


تعداد بازدید : ۳۲۶
(دوشنبه ۱۹ مهر ۱۴۰۰) ۱۱:۱۳
ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید