جزییات خبر

سه شنبه / ۳۰ شهریور ۱۴۰۰ / ۱۲:۰۴
سرویس : تهران
کد خبر : ۱۸۴۵۲۹
گزارشگر : ۹۹
پیش ازظهر امروز انجام شد؛

برگزاری ملاقات مردمی مدیرکل کمیته امداد استان تهران در شهرستان قدس

برگزاری ملاقات مردمی مدیرکل کمیته امداد استان تهران در شهرستان قدس
(سه شنبه ۳۰ شهریور ۱۴۰۰) ۱۲:۰۴

پیش از ظهر امروز ملاقات مردمی مدیرکل کمیته امداد استان تهران در کمیته امداد شهرستان قدس برگزار شد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی کمیته امداد،سید ابوالفضل پرپنچی، مدیرکل کمیته امداد استان تهران امروز سه شنبه،سی ام  شهریور ماه با حضور در اداره کمیته امداد شهرستان قدس پاسخگوی درخواست های مددجویان تحت حمایت و سایر شهروندان این شهرستان بود.
وی پس از شنیدن درخواست های آنان،دستور پی گیری و پاسخگویی را در چارچوب ضوابط این نهاد، صادر کرد.
بنابراین گزارش،بیشترین تقاضای ملاقات کنندگان در زمینه امور درمانی،مسکن،اشتغال، ودیعه و اجاره مسکن، امور درمانی و معیشتی و ... بوده است.
در ادامه سلسله برنامه دیدارهای مردمی،مدیرکل کمیته امداد استان تهران، سه شنبه ششم مهر ماه 1400 در اداره کمیته امداد شهرستان شهریار پاسخگوی درخواست های مددجویان تحت حمایت و سایر شهروندان این شهرستان است.
متقاضیان ساکن در این شهرستان می توانند از ساعت 8 صبح  لغایت 12 به آدرس شهریار، شهرک اداری،روبروی بیمارستان تامین اجتماعی،کمیته امداد شهرستان شهریار با مدیرکل کمیته امداد استان تهران ملاقات نمایند و درخواست های خود را ارائه دهند.
شایسته ذکر است؛ ملاقات مردمی مدیرکل کمیته امداد استان تهران به صورت هفتگی و مستمر در روزهای سه شنبه هر هفته در یکی از ادارات تابعه این نهاد در استان تهران برگزار می شود؛ شهروندان و مددجویان تحت حمایت برای کسب اطلاعات بیشتر ازحضور مدیرکل در مناطق خود می توانند از طریق پورتال این نهاد به نشانی tehran.emdad.ir  مطلع شوند.
انتهای پیام

تعداد بازدید : ۸۲۷
(سه شنبه ۳۰ شهریور ۱۴۰۰) ۱۲:۰۴
ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید