جزییات خبر

یکشنبه / ۲۱ شهریور ۱۴۰۰ / ۱۳:۱۸
سرویس : تهران
کد خبر : ۱۸۴۳۲۱
گزارشگر : ۹۹

دو انتصاب جدید در کمیته امداد استان تهران

(یکشنبه ۲۱ شهریور ۱۴۰۰) ۱۳:۱۸

مدیر کل کمیته امداد استان تهران در احکامی جداگانه، " سرپرست اداره ی اجرایی مددکاری" و " سرپرست اداره ی امور پذیرش و مددکاری" را منصوب کرد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی کمیته امداد، سید ابوالفضل پرپنچی،مدیر کل کمیته امداد استان تهران در احکامی جداگانه ، طاهر جعفری را به  سمت " سرپرست اداره ی اجرایی مددکاری " و  مهدی شعبانی را به سمت   " سرپرست  اداره امور پذیرش و مددکاری" منصوب کرد.

بنابراین گزارش، با حضور محمدمهدی اسماعیلی، قائم مقام مدیرکل و جمعی دیگر از اعضای شورای مدیران آیین  معارفه سرپرست این ادارات در دفتر جهانبخش مرادی،سرپرست معاونت حمایت و سلامت خانواده کمیته امداد استان تهران برگزار شد.

در احکام صادر شده از سوی مدیرکل کمیته امداد استان تهران برای " سرپرست اداره ی اجرایی مددکاری " و " سرپرست  اداره امور پذیرش و مددکاری " آمده است:

امید است با عنایت به رهنمودهای رهبر فرزانه انقلاب در بیانیه گام دوم انقلاب و تحولات مورد نظر ریاست محترم امداد برای شناسائی و ساماندهی ظرفیت های درون و برون سازمانی با عزم و همتی راسخ و نگاهی نوآورانه همراه با روحیه اخلاقی، ارزشی، انقلابی و جهادی و استفاده بهینه از منابع و پرهیز از هرگونه اسراف و تجمل گرائی و توجه دقیق به استفاده صحیح از بیت المال و بهره مندی از جوانان مؤمن، متعهد و متخصص با اتکال به قدرت لایزال الهی برای رسیدن به اهداف نورایی این نهاد انقلابی گام های اساسی برداشته شود.

انشاءالله تحت عنایات حضرت ولی عصر(ارواحنافداه)و با بهره گیری از تجارب و تشریک مساعی همکاران، توفیق خدمتگزاری بیشتر حاصل و موجبات قرب الهی و رضایت مندی مقام معظم رهبری(مدظله العالی) فراهم گردد. 

انتهای پیام/

 

تعداد بازدید : ۳۱۹
(یکشنبه ۲۱ شهریور ۱۴۰۰) ۱۳:۱۸
ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید