جزییات خبر

چهارشنبه / ۱۷ شهریور ۱۴۰۰ / ۱۵:۰۰
سرویس : تهران
کد خبر : ۱۸۴۲۵۶
گزارشگر : ۹۹

اهدای یک قطعه زمین به ایتام و فرزندان محسنین تحت حمایت کمیته امداد فیروزکوه

(چهارشنبه ۱۷ شهریور ۱۴۰۰) ۱۵:۰۰

رئیس کمیته امداد شهرستان فیروزکوه از اهدای یک قطعه زمین به مساحت 8000 متر مربع به 70 یتیم و فرزند محسنین تحت حمایت این اداره خبر داد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی کمیته امداد، عباس دهباشی،گفت: یکی از حامیان طرح اکرام ایتام و محسنین در اقدامی خداپسندانه یک قطعه زمین به متراژ 8000 متر مربع  را با حضور امام جمعه،فرماندار،فرمانده سپاه و جمعی دیگر از مسئولان شهرستان فیروزکوه در روستای سرچمن به 70 یتیم و فرزند محسنین تحت حمایت کمیته امداد این شهرستان اهداء کرد.

وی با بیان اینکه ارزش این قطعه زمین اهدایی 3 میلیارد و 500 میلیون تومان برآورد شده است،افزود: در این شرایط اقتصادی کمک های خیّران و حامیان طرح اکرام ایتام و محسنین نقش بسزایی در خدمت رسانی به خانواده های تحت حمایت دارد.

دهباشی،بیان کرد: این حامی  2 سال است با حمایت مادی و معنوی از 30 یتیم با  این اداره همکاری می کند.

رئیس کمیته امداد شهرستان فیروزکوه با اشاره به اینکه توانمندسازی مددجویان تحت حمایت از راهبردهای اصلی این نهاد است،عنوان کرد: خدمات کمیته امداد در بخش های تامین و تعمیرات مسکن، اشتغال و خودکفایی، کمک معیشت ، کمک هزینه ازدواج، وام ضروری، آموزش و حمایت تحصیلی، بهداشت و درمان، امور حقوقی و قضایی، خدمات مشاوره ای و خدمات نظام وظیفه و ... در جهت توانمندی خانوارهای تحت حمایت ارائه می شود.

وی با ارائه گزارشی از خدمات عمرانی ارائه شده به خانواده های تحت حمایت این اداره،گفت: احداث دو مسکن روستایی دردست اقدام است.

دهباشی، افزود: همچنین از ابتدای سال جاری تاکنون 33 خانواده تحت حمایت از خدمت تعمیرات مسکن بهره مند شده اند.

انتهای پیام/
تعداد بازدید : ۶۰۵
(چهارشنبه ۱۷ شهریور ۱۴۰۰) ۱۵:۰۰
ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید