جزییات خبر

چهارشنبه / ۲۳ تیر ۱۴۰۰ / ۱۵:۳۳
سرویس : تهران
کد خبر : ۱۸۳۳۳۴
گزارشگر : ۹۹
در جهت اجرای طرح « مدارس همدل » انجام شد؛

مشارکت بیش از 200 مدرسه با کمیته امداد استان تهران

(چهارشنبه ۲۳ تیر ۱۴۰۰) ۱۵:۳۳

بیش از 200 مدرسه در سال 1399 به منظور اجرای طرح « مدارس همدل» با کمیته امداد استان تهران همکاری کردند.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی کمیته امداد، مراسم تجلیل از مدیران نیکوکار مشارکت‌کننده در طرح مدارس همدل با حضور قائم مقام و معاون امور فرهنگی کمیته امداد استان تهران و جمعی از مدیران و مسئولان اداره کل آموزش و پرورش شهر و شهرستان های استان در سالن شورا برگزار شد.
محمدمهدی اسماعیلی،قائم مقام کمیته امداد استان تهران در این آیین با بیان اینکه طرح « مدارس همدل » به برخورداری رایگان دانش آموزان مستعد از خدمات تحصیلی مدارس غیردولتی و هیأت امنایی اجرا می شود،گفت: افزایش اعتماد به نفس و حفظ عزت نفس و کرامت مددجویان، فراهم سازی زمینه دستیابی به توانمندسازی واقعی دانش آموزان مورد حمایت، ارتقای دسترسی دانش آموزان به آموزش باکیفیت، برقراری ارتباط صحیح میان آموزگاران، دانش آموزان، والدین، رابطان فرهنگی مدارس و کارشناسان فرهنگی کمیته امداد و آمادگی برای امتحانات ورودی به مدارس تیزهوشان و راهیابی به دانشگاه‌های برتر از اهداف اجرای این طرح است.
وی ضمن تقدیر از مدیران مدارسی که در این طرح با کمیته امداد همکاری داشتند، افزود: به‌واسطه این طرح   دانش آموزان مستعد به‌صورت رایگان از خدمات کیفی مدارس غیردولتی و هیأت امنایی بهره‌مند می‌شوند.
در ادامه حسین زمانیان،معاون امور فرهنگی کمیته امداد استان تهران نیز با بیان اینکه سال 1399بیش از 200 مدرسه در قالب طرح مدارس همدل با کمیته امداد استان تهران همکاری داشته اند،گفت: در همین جهت بیش از  500 دانش آموز تحت حمایت دارای معدل بالای 18 با ثبت نام رایگان از خدمات مدارس غیردولتی و هیأت امنایی در قالب این طرح بهره مند شدند.
زمانیان با بیان اینکه در سال گذشته این طرح از مهر ماه آغاز شده بود و تعداد زیادی از دانش آموزان ثبت نام خود را انجام داده بودند، ابراز امیدواری کرد: در سال تحصیلی جدید این تعداد نسبت به سال گذشته افزایش یابد.
شایسته ذکر است؛ در پایان این مراسم از مسئولان و مدیران مدارس فعال اداره کل آموزش و پرورش شهر و شهرستان های تهران با اهدای لوح سپاس تقدیر به عمل آمد.

انتهای پیام/

 
 
 
تعداد بازدید : ۴۳۲
(چهارشنبه ۲۳ تیر ۱۴۰۰) ۱۵:۳۳
ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید