جزییات خبر

چهارشنبه / ۲۳ تیر ۱۴۰۰ / ۱۱:۵۹
سرویس : تهران
کد خبر : ۱۸۳۳۲۴
گزارشگر : ۹۹
پیش از ظهر امروز انجام شد؛

پاسخگویی مدیرکل کمیته امداد استان تهران به مردم از طریق سامانه سامد

(چهارشنبه ۲۳ تیر ۱۴۰۰) ۱۱:۵۹

پیش از ظهر امروزمدیرکل کمیته امداد استان تهران با حضور در استانداری تهران از طریق سامانه سامد پاسخگوی سئوالات تلفنی مردم استان بود.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی کمیته امداد،سید ابوالفضل پرپنچی در جهت اجرای نظام نامه مدیریت ارتباطات مردمی در بستر سامد و تحقق مصادیق حقوق شهروندی مبنی بر پاسخگویی به درخواست ها و مشکلات هموطنان و ایجاد فرصتی یکسان برای همه اقشار جامعه برای ارتباط مستقیم تلفنی با مسئولان و مدیران دستگاه های اجرایی، پیش از ظهر امروز به مدت یک و نیم ساعت در محل سامانه ارتباطات مردمی ریاست جمهوری ( سامد ) در اداره کل بازرسی استانداری تهران پاسخگوی شهروندان استان تهران بود.
در همین جهت و پیرو اطلاع رسانی های انجام شده قبلی، شهروندان تهرانی، با برقراری تماس تلفنی با این سامانه پیشنهادات، درخواست ها و مشکلات خود در حوزه  فعالیت های این مجموعه را به شکل مستقیم با مدیرکل کمیته امداد استان تهران مطرح کردند.

پرپنچی در ادامه پاسخگویی به شهروندان تهرانی در نشست با میرزایی، مدیرکل بازرسی استانداری تهران به اهتمام کمیته امداد در رفع مشکلات مردم و تلاش در جهت ایجاد زمینه اشتغال با محوریت مشاغل خانگی تأکید کرد.

در ادامه میرزایی،مدیرکل بازرسی استانداری تهران،ضمن قدردانی از فعالیت های کمیته امداد استان تهران در ارائه خدمات حمایتی به نیازمندان واقعی جامعه به حضور مدیران و مسئولان استان جهت پاسخگویی در سامانه سامد اشاره کرد و گفت: پاسخگویی مدیران و مسئولان استان تهران از طریق سامانه سامد که پیش از این  38 روز یک بار انجام می شد به 18 روز کاهش یافته است.

شایسته ذکر است؛ سامانه اینترنتی "درخواست دهی مددجویان کمیته امداد برای عدم مراجعه حضوری مددجویان محترم به دفاتر کمیته امداد در نظر گرفته شده است؛ مددجویان استان تهران می‌توانند خدمات مختلف از جمله مسکن، بهداشت و درمان،کمک هزینه ازدواج، حمایت‌های خاص، وام کارگشایی،دانشجویی، خدمات فرهنگی،اشتغال و مشاوره را از طریق این درگاه اینترنتی ثبت و پیگیری کنند.
 مددجویان می‌توانند از طریق آدرس اینترنتی e.emdad.ir با استفاده از رایانه شخصی، تلفن همراه و یا دفاتر خدمات اینترنتی در روستاها و شهرها و بدون مراجعه به دفاتر کمیته امداد و درج کد ملی و شماره شناسنامه وارد سامانه شده و نسبت به ثبت و ارسال درخواست خود اقدام کنند.
انتهای پیام/
تعداد بازدید : ۴۲۵
(چهارشنبه ۲۳ تیر ۱۴۰۰) ۱۱:۵۹
ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید