جزییات خبر

سه شنبه / ۲۲ تیر ۱۴۰۰ / ۱۳:۳۸
سرویس : تهران
کد خبر : ۱۸۳۳۰۵
گزارشگر : ۹۹

ملاقات مردمی مدیرکل کمیته امداد استان تهران در اداره مناطق ۴ و ۸ تهران برگزار شد

(سه شنبه ۲۲ تیر ۱۴۰۰) ۱۳:۳۸

ملاقات مردمی مدیرکل کمیته امداد استان تهران به منظور رسیدگی به مشکلات مددجویان تحت حمایت و سایر مراجعه کنندگان در اداره کمیته امداد مناطق ۴ و ۸ تهران برگزار شد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی کمیته امداد، سیدابوالفضل پرپنچی،مدیرکل کمیته امداد استان  تهران امروز سه شنبه بیست و دوم تیر ماه با حض ور در اداره کمیته امداد مناطق ۴ و ۸ تهران پاسخگوی درخواست های مددجویان و سایر شهروندان این مناطق بود.
وی پس از شنیدن درخواست های آنان،دستور پی گیری را در چارچوب  ضوابط این نهاد،صادر کرد.
 
بنابراین گزارش، در ادامه سلسله برنامه دیدارهای مردمی مدیرکل کمیته امداد استان تهران،سه شنبه بیست و نهم  تیرماه 1400 در اداره کمیته امداد مناطق 4 و 8 تهران پاسخگوی درخواست های مددجویان تحت حمایت و سایر شهروندان این مناطق خواهد بود.
متقاضیان ساکن در این مناطق می توانند از ساعت 8 صبح الی 12 به آدرس شهرستان قرچک ، میدان کلانتری،خیابان دانشگاه، جنب اداره دارایی مراجعه و با مدیرکل کمیته امداد استان تهران ملاقات نمایند و درخواست های خود را ارائه دهند.
شایسته ذکر است؛ ملاقات مردمی مدیرکل کمیته امداد استان تهران به صورت هفتگی و مستمر در روزهای سه شنبه هر هفته در یکی از ادارات تابعه این نهاد در استان تهران برگزار می شود؛ شهروندان و مددجویان تحت حمایت برا کسب اطلاعات بیشتر ازحضور مدیرکل در مناطق خود می توانند از طریق پورتال این نهاد به نشانی tehran.emdad.ir  مطلع شوند.
انتهای پیام/
تعداد بازدید : ۳۲۶
(سه شنبه ۲۲ تیر ۱۴۰۰) ۱۳:۳۸
ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید