جزییات خبر

سه شنبه / ۲۲ تیر ۱۴۰۰ / ۰۸:۳۳
سرویس : تهران
کد خبر : ۱۸۳۲۸۸
گزارشگر : ۹۹

تشریح برنامه های هفته عفاف و حجاب / برپایی نمایشگاه محصولات عفاف و حجاب

(سه شنبه ۲۲ تیر ۱۴۰۰) ۰۸:۳۳

معاون امور فرهنگی کمیته امداد استان تهران با تشریح برنامه های هفته عفاف و حجاب،گفت: به همین مناسبت نمایشگاه محصولات عفاف و حجاب به مدت 3 روز در اداره کل کمیته امداد استان تهران برگزار شده است.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی کمیته امداد،حسین زمانیان،معاون امور فرهنگی کمیته امداد استان  تهران با اعلام برنامه های هفته عفاف و حجاب،گفت: برنامه های متنوع در قالب برنامه های فرهنگی، آموزشی، هنری و… در سطح استان با هدف ارتقای سطح بینش مددجویان تحت حمایت و کارکنان کمیته امداد در زمینه حجاب وعفاف برگزار می شود.
وی با اشاره به برگزاری کارگاه تخصصی حجاب وعفاف، برگزاری نمایشگاه، مسابقه با جوایزی نفیس و سایر فعالیتهای فرهنگی با محوریت عفاف و حجاب درسطح استان، افزود: این برنامه ها در سطح مددجویی برای مخاطبان به طور مجزا شامل دختران در سنین ازدواج, دختران در سن بلوغ، دانش اموزان و دانشجویان دختر و مادران سرپرست خانوار برگزار می شود.
زمانیان، تصریح کرد: پیش بینی می شود بیش از ۲۰۰۰ هزار نفراز مددجویان در این فعالیت ها شرکت نمایند.
معاون امور فرهنگی کمیته امداد استان تهران در ادامه با اعلام برپایی نمایشگاه عفاف و حجاب، گفت: در این نمایشگاه با همکاری یکی از مجریان طرح های اشتغال زایی، معاونت اجتماعی نیروی انتظامی تهران بزرگ محصولات فرهنگی با محوریت عفاف و حجاب به نمایش گذاشته شده است: این نمایشگاه به مدت 3 روز در طبقه همکف اداره کل کمیته امداد استان تهران میزبان بازدید کنندگان است.
وی با بیان اینکه در غرفه حجاب این نمایشگاه چادر و مقنعه به فروش می رسد، بیان کرد: غرفه عفاف و حجاب از دوشنبه 21 تیر ماه الی 23 تیر ماه از ساعت 8 صبح لغایت 13 پذیرای بازدیدکنندگان خواهد بود.
زمانیان،بیان کرد: برپایی چنین نمایشگاه هایی می تواند گامی موثر در جهت حمایت از تولید کنندگان و مجریان طرح های اشتغال زایی باشد.
وی همچنین به برگزاری مسابقه عکاسی« دخترم مثل گل است» ویژه کارکنان دارای فرزند دختر اشاره کرد و گفت: کارکنان شرکت کننده در این مسابقه نیز می توانند حداکثر تا سه شنبه 30 تیرماه آثار خود را از طریق پیام رسان بله به آدرس  moazez 313@ به این معاونت ارسال نمایند.
شایسته ذکر است؛ بیست و یکم تیرماه، سالروز قیام مردم مشهد علیه کشف حجاب به عنوان روز عفاف و حجاب نامگذاری شده است، هفته عفاف و حجاب نیز از ۲۱ تیرماه تا ۲۷ در تقویم رسمی کشور ثبت شده است.
انتهای پیام/
تعداد بازدید : ۸۳۷
(سه شنبه ۲۲ تیر ۱۴۰۰) ۰۸:۳۳
ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید