جزییات خبر

سه شنبه / ۱۸ خرداد ۱۴۰۰ / ۱۴:۰۱
سرویس : تهران
کد خبر : ۱۸۲۶۳۷
گزارشگر : ۹۹

برگزاری ملاقات مردمی مدیرکل کمیته امداد استان تهران در پردیس

(سه شنبه ۱۸ خرداد ۱۴۰۰) ۱۴:۰۱

ملاقات مردمی مدیرکل کمیته امداد استان تهران پیش از ظهر امروز به منظور اجرای طرح تکریم ارباب رجوع در کمیته امداد شهرستان پردیس برگزار شد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی کمیته امداد، سید ابوالفضل پرپنچی، مدیرکل کمیته امداد استان تهران امروز سه شنبه، هجدهم خرداد ماه با حضور در اداره کمیته امداد شهرستان پردیس پاسخگوی درخواست های مددجویان تحت حمایت و سایر شهروندان این شهرستان بود.
وی پس از شنیدن درخواست های آنان،دستور پی گیری و پاسخگویی را در چارچوب  ضوابط این نهاد، صادر کرد.
بیشترین تقاضای ملاقات کنندگان در زمینه امور درمانی،مسکن،اشتغال، تسهیلات کارگشایی و ... بوده است.
در ادامه سلسه برنامه دیدارهای مردمی،مدیرکل کمیته امداد استان تهران، سه شنبه 25 خرداد 1400 در اداره کمیته امداد رودهن پاسخگوی درخواست های مددجویان تحت حمایت و سایر شهروندان این شهرستان است.
متقاضیان ساکن در این شهر می توانند از ساعت 8 صبح  لغایت 12 به آدرس رودهن، خیابان امام خمینی (ره)، پایین تر از شهرداری، اداره کمیته امداد رودهن با مدیرکل کمیته امداد استان تهران ملاقات نمایند و درخواست های خود را ارائه دهند.
گفتنی است؛ ملاقات مردمی مدیرکل کمیته امداد استان تهران به صورت هفتگی و مستمر در روزهای سه شنبه هر هفته در یکی از ادارات تابعه این نهاد در استان تهران برگزار می شود؛ شهروندان و مددجویان تحت حمایت برای کسب اطلاعات بیشتر ازحضور مدیرکل در مناطق خود می توانند از طریق پورتال این نهاد به نشانی tehran.emdad.ir  مطلع شوند.
انتهای پیام/

تعداد بازدید : ۲۳۸
(سه شنبه ۱۸ خرداد ۱۴۰۰) ۱۴:۰۱
ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید