جزییات خبر

شنبه / ۱۱ اردیبهشت ۱۴۰۰ / ۱۳:۵۱
سرویس : تهران
کد خبر : ۱۸۱۹۲۳
گزارشگر : ۹۹
مدیرکل کمیته امداد استان تهران خبر داد:

توزیع بیش از 401 هزار پرس غذای گرم میان خانواده‌های نیازمند

(شنبه ۱۱ اردیبهشت ۱۴۰۰) ۱۳:۵۱

مدیرکل کمیته امداد استان از توزیع 401 هزار و 750 پرس غذای گرم از ابتدای ماه مبارک رمضان تاکنون میان خانواده های تحت حمایت و نیازمندان خبر داد.

به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی کمیته امداد، سید ابوالفضل پرپنچی با اشاره به اجرای رزمایش ملی ایران همدل - طرح اطعام مهدوی و افطاری ساده،گفت: تاکنون 172 آشپزخانه در طرح اطعام مهدوی فعال شده‌اند.
وی، با بیان اینکه از ابتدای ماه مبارک رمضان تاکنون  401 هزار و 750  پرس غذای گرم میان خانواده های تحت حمایت  و نیازمندان توزیع شده است، افزود: همچنین  بیش از 93 هزار بسته افطاری در قالب طرح افطاری ساده در اختیار نیازمندان قرار گرفته است.
پرپنچی ضمن تقدیر از کمک‌های مردمی و مشارکت نهادها در اجرای طرح اطعام مهدوی و افطاری ساده ،بیان کرد: تاکنون بیش از 53 میلیارد و 660 میلیون تومان از محل کمک‌های مردمی و خیّران برای تهیه و توزیع غذای گرم و افطاری ساده برای نیازمندان هزینه شده است.
مدیرکل کمیته امداد استان تهران،یادآور شد: همچنین تاکنون 83 هزار و 549 بسته معیشتی با هزینه ای بالغ بر 39 میلیارد و 996 میلیون تومان میان خانواده های تحت حمایت توزیع شده است.
رئیس کمیته امداد ضمن دعوت از مردم،خیران و همه نهادها و دستگاه‌های مسئول برای پیوستن به رزمایش ایران همدل- اطعام مهدوی و افطاری ساده تاکید کرد و گفت : نیکوکاران می‌توانند برای ارائه کمک‌های خود به اقشار نیازمند و آسیب‌دیده از کرونا از طریق شمارگیری کد دستوری - شماره گیری کد دستوری #۱*۰۲۱*۸۸۷۷*  یا شماره گیری سامانه گویای ۷۳۵۵ ۰۲۱ و درج عدد ۱۴ و  شماره کارت ۶۰۳۷۹۹۷۹۰۰۰۰۲۰۰۸ نزد صندوق قرض الحسنه امداد ولایت اقدام کنند.
انتهای پیام/
 
 
 
تعداد بازدید : ۴۹۱
(شنبه ۱۱ اردیبهشت ۱۴۰۰) ۱۳:۵۱
ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید