جزییات خبر

سه شنبه / ۷ اردیبهشت ۱۴۰۰ / ۱۵:۳۰
سرویس : تهران
کد خبر : ۱۸۱۸۴۸
گزارشگر : ۹۹

امضاء تفاهم نامه کمیته امداد استان تهران و سپاه محمد رسول الله تهران بزرگ

(سه شنبه ۷ اردیبهشت ۱۴۰۰) ۱۵:۳۰

کمیته امداد استان تهران و سپاه محمد رسول الله تهران بزرگ به منظور توانمندسازی اقتصادی جامعه هدف تحت حمایت و سایر اقشار نیازمند تفاهم‌نامه همکاری امضا کردند.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی کمیته امداد،سید ابوالفضل پرپنچی،مدیرکل کمیته امداد استان تهران با اعلام امضای تفاهم نامه با سپاه محمد رسول الله تهران بزرگ،گفت: به منظور همکاری های مشترک، بهره مندی از ظرفیت های موجود و افزایش تعاملات دو جانبه با هدف اتخاذ تدابیر و انجام اقدامات مؤثر و کارآمد، هم افزایی در جهت ترویج فرهنگ خیر و احسان و نشر سنت های حسنه اسلامی، کاهش فقر و نابرابری توانمندی اقتصادی مددجویان ،توسعه کمی و کیفی خدمات به گروه های هدف تفاهم نامه همکاری با سپاه محمد رسول الله تهران بزرگ منعقد شد.
وی افزود: هم افزایی و همکاری لازم برای خدمات به نیازمندان و تعامل دو طرفه در مشارکت ها و مسئولیت های اجتماعی با هدف اشتغال زایی مددجویان تحت حمایت موضوع این تفاهم نامه است.
پرپنچی با بیان اینکه ایجاد و راه اندازی چهار هزار طرح اشتغال زایی و راهبری شغلی  و کاریابی، گفت: در همین جهت برای پنج هزار مددجو فرصت شغلی ایجاد می شود.
مدیرکل کمیته امداد استان تهران،ادامه داد: سه هزار و 500 آموزش کسب و کار با رویکرد مهارت آموزی و ایجاد شغل و راهبری شغلی،دو هزار مورد شناسایی،هدایت،نظارت و ارزیابی طرح های راهبری شغلی،تشکیل و راه اندازی مراکز نیکوکاری کارآفرینی،حمایت از اجرای طرح های نوآورانه و دانش بنیان،بازاریابی و فروش محصولات تولیدی،تأمین و بهسازی فضای کسب و کار،توسعه همکاری با جهادگران کارآفرین نیز از دیگر برنامه های این تفاهم نامه است.

انتهای پیام/

 
تعداد بازدید : ۲۳۰
(سه شنبه ۷ اردیبهشت ۱۴۰۰) ۱۵:۳۰
ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید