جزییات خبر

یکشنبه / ۵ اردیبهشت ۱۴۰۰ / ۱۱:۵۷
سرویس : تهران
کد خبر : ۱۸۱۷۸۵
گزارشگر : ۹۹
معاون اشتغال و خودکفایی کمیته امداد استان تهران خبر داد:

برگزاری بازارچه جشن رمضان در فضای مجازی

(یکشنبه ۵ اردیبهشت ۱۴۰۰) ۱۱:۵۷

معاون اشتغال و خودکفایی کمیته امداد استان تهران از برگزاری بازارچه جشن رمضان در فضای مجازی از هشتم اردیبهشت ماه مصادف با 15 ماه مبارک رمضان خبر داد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی کمیته امداد،حسین فتح آبادی،معاون اشتغال و خودکفایی کمیته امداد استان تهران با اعلام امضای تفاهم نامه با شرکت نوآوران فن آوازه،گفت: با امضای این تفاهم نامه همکاری کمیته امداد استان تهران با شرکت نوآوران فن آوازه ( دیجی کالا) که در زمینه فروش اینترنتی فعالیت می کند، مددجویان از معافیت و پس از یک دوره زمانی از تخفیف در کارمزد فروش برخوردار می شوند.
وی افزود: کمیته امداد در حوزه اشتغال و خودکفایی تنها به پرداخت تسهیلات اشتغال اکتفا نمی کند و در زمینه آموزش، پشتیبانی،بازاریابی و فروش نیز به مجریان طرحهای اشتغال و خودکفایی خدمات ارائه می دهد.
فتح آبادی با اشاره به همه گیری ویروس کرونا و اختلال در کسب و کارهای بسیاری از افراد، بیان کرد: با توجه به آسیب پذیری قابل توجه مددجویان در شرایط مذکور با اشاره به ضرورت استفاده از فضای مجازی و فروش اینترنتی در شرایط فعلی کمیته امداد استان تهران نیز در این جهت اقدام به ایجاد بستر فروش مجازی برای مجریان طرح های اشتغال در استان تهران نمود.
معاون اشتغال و خودکفایی کمیته امداد استان تهران با اعلام بهره مندی سایر استان ها از این اقدام ، ادامه داد: در همین جهت جشن رمضان امسال به  صورت مجازی آغاز و پس از پایان ماه مبارک رمضان نیز ادامه خواهد داشت. 
وی، گفت:  این تفاهم نامه از فروردین ماه امسال عملیاتی شده است و بر اساس آن مددجویان معرفی شده پس از یک دوره سه ماهه معافیت پرداخت کارمزد ، از 50 درصد تخفیف کارمزد فروش محصولات شرکت نوآوران فن آوازه ( دیجی کالا) برخوردار می شوند.
فتح آبادی، یادآور شد:: تاکنون بیش از 280 مددجوی تهرانی به عنوان فروشنده در سایت ثبت نام کرده اند و انشاءالله از هشتم اردیبهشت ماه مصادف با 15 ماه مبارک رمضان همزمان با ولادت امام حسن مجتبی (ع) فعالیت خود را آغاز خواهند نمود.

انتهای پیام/

 
تعداد بازدید : ۶۹۷
(یکشنبه ۵ اردیبهشت ۱۴۰۰) ۱۱:۵۷
ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید