جزییات خبر

سه شنبه / ۳۱ فروردین ۱۴۰۰ / ۱۰:۴۸
سرویس : مشارکت های مردمی
کد خبر : ۱۸۱۶۹۱
گزارشگر : ۴۸۷
رئیس کمیته امداد خبر داد:

توزیع یک میلیون وعده غذای گرم میان خانواده‌های نیازمند از ابتدای ماه رمضان

(سه شنبه ۳۱ فروردین ۱۴۰۰) ۱۰:۴۸

رئیس کمیته امداد از توزیع یک میلیون وعده غذای گرم میان خانواده‌های نیازمند در 6 روز نخست ماه مبارک رمضان خبر داد.

به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی کمیته امداد، سیدمرتضی بختیاری با اشاره به اجرای سومین مرحله پویش ملی ایران همدل و طرح اطعام مهدوی گفت: از ابتدای ماه مبارک رمضان تاکنون حدود یک میلیون وعده غذای گرم میان نیازمندان توزیع شده است.

 
وی با بیان اینکه تاکنون 2318 آشپزخانه در طرح اطعام مهدوی فعال شده‌اند، ادامه داد: همچنین 175 هزار بسته افطاری در قالب طرح افطاری ساده در اختیار افراد نیازمند قرار گرفته است.
 
رئیس کمیته امداد میانگین ارزش ریالی غذای گرم توزیع شده را حدود 25 هزار تومان عنوان کرد و افزود: در طرح افطاری ساده نیز برای هر بسته افطاری مبلغ 10 هزار تومان از محل کمک‌های مردمی هزینه شده است.
 
بختیاری ضمن تقدیر از کمک‌های مردمی و مشارکت نهادها در اجرای طرح اطعام مهدوی خاطرنشان کرد: تاکنون بیش از 101 میلیارد تومان از محل کمک‌های مردمی و خیران برای تهیه و توزیع غذای گرم و افطاری ساده برای نیازمندان هزینه شده است.
 
رئیس کمیته امداد ضمن دعوت از مردم، خیران و همه نهادها و دستگاه‌های مسئول برای پیوستن به مرحله سوم پویش ایران همدل، تاکید کرد: مردم نیکوکار ایران اسلامی می‌توانند برای ارائه کمک‌های خود به اقشار نیازمند و آسیب‌دیده از کرونا از طریق شمارگیری کد دستوری #14* یا شماره کارت ۶۲۷۷۶۰۷۷۷۷۷۷۷۷۷۷ اقدام کنند.
 
بختیاری اظهار کرد: همچنین پایگاه‌ها و مراکز کمیته امداد در سراسر کشور و مراکز نیکوکاری آماده دریافت کمک‌های مردمی در سومین مرحله پویش ایران همدل هستند.

 

اطعام مهدوی

 

انتهای پیام
تعداد بازدید : ۵۱۵
(سه شنبه ۳۱ فروردین ۱۴۰۰) ۱۰:۴۸
ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید