جزییات خبر

سه شنبه / ۳۰ دی ۱۳۹۹ / ۱۵:۱۱
سرویس : تهران
کد خبر : ۱۷۹۹۳۲
گزارشگر : ۹۹
پیش از ظهر امروز:

ملاقات مردمی مدیر کل کمیته امداد استان تهران در اداره مناطق 2 و 5 تهران برگزار شد

(سه شنبه ۳۰ دی ۱۳۹۹) ۱۵:۱۱

مدیرکل کمیته امداد استان تهران در قالب طرح تکریم ارباب رجوع پیش از ظهر امروز با مراجعه کنندگان در اداره کمیته امداد ملاقات و به درخواست های آنها رسیدگی کرد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی کمیته امداد، برنامه ملاقات مردمی  سید ابوالفضل پرپنچی ، مدیر کل کمیته امداد استان تهران هر هفته سه شنبه ها برگزار می شود و امروز سی ام دی ماه با حضور در اداره کمیته امداد مناطق 2 و 5 تهران حضور یافت و پس از شنیدن مسائل و مشکلات مراجعه کنندگان دستورات لازم را برای مساعدت و همکاری با آنان در چهارچوب دستورالعمل های این نهاد صادر کرد.
در ادامه سلسه  برنامه سه شنبه های مردمی ،مدیرکل کمیته امداد استان تهران، سه شنبه هفتم بهمن ماه در اداره کمیته امداد  مناطق 9 و 10 تهران  پاسخگوی درخواست های مددجویان تحت حمایت و سایر شهروندان این مناطق است.
متقاضیان می توانند از ساعت ۸ صبح  لغایت ۱۲، به آدرس تهران، خیابان امام خمینی (ره)، مابین خیابان کارون و قصرالدشت، کوچه مهربان 2 ، اداره کمیته امداد مناطق 9 و 10 مراجعه کنند و با مدیرکل کمیته امداد استان تهران از نزدیک دیدار و درخواست های خود را ارائه دهند.
شایسته ذکر است: شهروندان و مددجویان تحت حمایت برای کسب اطلاعات بیشتر ازحضور مدیرکل در مناطق خود می توانند از طریق پورتال خبری این نهاد به نشانی https://news.emdad.ir/fa/ostani/tehran  مطلع شوند.

انتهای پیام/

 
تعداد بازدید : ۳۴۵
(سه شنبه ۳۰ دی ۱۳۹۹) ۱۵:۱۱
ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید