جزییات خبر

چهارشنبه / ۱۷ دی ۱۳۹۹ / ۱۴:۳۱
سرویس : تهران
کد خبر : ۱۷۹۶۶۸
گزارشگر : ۹۹

دو انتصاب جدید در کمیته امداد استان تهران

(چهارشنبه ۱۷ دی ۱۳۹۹) ۱۴:۳۱

مدیر کل کمیته امداد استان تهران در احکامی جداگانه، " سرپرست اداره ی هماهنگی امور اجرایی مشارکت های مردمی"و " سرپرست اداره هماهنگی موسسات خیریه و تشکل های مردمی " را منصوب کرد.

به گزارش پایگاه خبری کمیته امداد، سید ابوالفضل پرپنچی،مدیر کل کمیته امداد استان تهران در احکامی جداگانه ، شهرام فلاح را به  سمت " سرپرست اداره ی هماهنگی امور اجرایی مشارکت های مردمی"، اکبر تمیمی را به سمت " سرپرست  اداره هماهنگی موسسات خیریه و تشکل های مردمی " منصوب کرد.

بنابراین گزارش، با حضور محمدمهدی اسماعیلی، قائم مقام، ابوالفضل نوبخت، معاون اداری مالی و جمعی دیگر از مدیران و مسئولان مراسم معارفه سرپرست این ادارات در دفتر محمد دهرویه معاون توسعه مشارکت های مردمی کمیته امداد استان تهران برگزار شد.

در احکام صادر شده از سوی مدیر کل کمیته امداد استان تهران برای " سرپرست اداره ی هماهنگی امور اجرایی مشارکت های مردمی" و " سرپرست  اداره هماهنگی موسسات خیریه و تشکل های مردمی " آمده است: امید است با عنایت به رهنمودهای رهبر فرزانه انقلاب در بیانیه گام دوم انقلاب و تحولات مورد نظر ریاست محترم امداد برای شناسائی و ساماندهی ظرفیت های درون و برون سازمانی با عزم و همتی راسخ و نگاهی نوآورانه همراه با روحیه اخلاقی، ارزشی، انقلابی و جهادی و استفاده بهینه از منابع و پرهیز از هرگونه اسراف و تجمل گرائی و توجه دقیق به استفاده صحیح از بیت المال و بهره مندی از جوانان مؤمن، متعهد و متخصص با اتکال به قدرت لایزال الهی برای رسیدن به اهداف نورایی این نهاد انقلابی گام های اساسی برداشته شود.

ان شاءالله تحت عنایات حضرت ولی عصر(ارواحنافداه) و با بهره گیری از تجارب و تشریک مساعی همکاران، توفیق خدمتگزاری بیشتر حاصل و موجبات قرب الهی و رضایت مندی مقام معظم رهبری(مدظله العالی) فراهم گردد.   

انتهای پیام/ 

 
 
تعداد بازدید : ۳۹۳
(چهارشنبه ۱۷ دی ۱۳۹۹) ۱۴:۳۱
ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید