جزییات خبر

سه شنبه / ۱۶ دی ۱۳۹۹ / ۱۶:۴۹
سرویس : تهران
کد خبر : ۱۷۹۶۴۸
گزارشگر : ۹۹
پیش از ظهر امروز انجام شد:

ملاقات مردمی مدیر کل استان تهران در اداره مناطق 13 و 14 تهران برگزار شد

(سه شنبه ۱۶ دی ۱۳۹۹) ۱۶:۴۹

در جهت اجرای طرح تکریم ارباب رجوع، ملاقات مردمی مدیرکل کمیته امداد استان تهران با مددجویان تحت حمایت و سایر شهروندان پیش از ظهر امروز در اداره کمیته امداد مناطق 13 و 14 تهران برگزار شد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی کمیته امداد، سید ابوالفضل پرپنچی،مدیرکل کمیته امداد استان تهران در ادامه سلسله ملاقات های مردمی در جهت اجرای طرح تکریم ارباب رجوع که سه شنبه هر هفته برگزار می شود، پیش از ظهر امروز  سه شنبه 16 دی ماه در اداره کمیته امداد مناطق 13 و 14 تهران پاسخگوی درخواست های مددجویان تحت حمایت و سایر شهروندان این مناطق بود.

در همین جهت، شهروندان و مددجویان تحت حمایت متقاضی در مناطق 13 و 14 تهران، مشکلات و درخواست های خود را به صورت چهره به چهره مطرح و مدیر کل استان پس از شنیدن درخواست های شهروندان،دستور پیگیری و پاسخگویی را در چارچوب  ضوابط و دستورالعمل های این نهاد، صادر کرد

در ادامه برنامه سه شنبه های مردمی ،مدیرکل کمیته امداد استان تهران سه شنبه 23 دی ماه در اداره کمیته امداد  16 و 19 تهران  پاسخگوی درخواست های مددجویان تحت حمایت و سایر شهروندان این مناطق است.

متقاضیان می توانند از ساعت ۸ صبح  لغایت ۱۲ سه شنبه ۱۶ دی ماه به آدرس تهران،انتهای خیابان مدائن، تقاطع خیابان شهید رجایی کوچه سنگانه اداره کمیته امداد مناطق 16 و 19 تهران با مدیرکل کمیته امداد استان تهران ملاقات و درخواست های خود را ارائه دهند.

 شایسته ذکر است: ملاقات مردمی مدیرکل کمیته امداد استان تهران به صورت هفتگی و مستمر برگزار می شود؛ شهروندان و مددجویان محترم کمیته امداد استان تهران برای کسب اطلاعات بیشتر ازحضور مدیرکل در مناطق خود می توانند از طریق پورتال خبری این نهاد به نشانی https://news.emdad.ir/fa/ostani/tehran  مطلع شوند.

انتهای پیام/

تعداد بازدید : ۳۱۵
(سه شنبه ۱۶ دی ۱۳۹۹) ۱۶:۴۹
ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید