جزییات خبر

دوشنبه / ۸ دی ۱۳۹۹ / ۱۰:۱۹
سرویس : تهران
کد خبر : ۱۷۹۴۴۴
گزارشگر : ۹۹
در جهت تکمیل پروژه 352 واحدی مسکن مددجویی پیشوا انجام شد:

کمک یک میلیارد و 410 میلیون تومانی یکی از خیّران برای ساخت مسکن مددجویی

(دوشنبه ۸ دی ۱۳۹۹) ۱۰:۱۹

یکی از خیّران تهرانی در جهت تکمیل پروژه 352 واحدی مسکن کمیته امداد استان تهران در شهرستان پیشوا، مبلغ یک میلیارد و 410 میلیون تومان به این نهاد کمک کرد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی کمیته امداد، سید ابوالفضل پرپنچی،مدیرکل کمیته استان تهران در نشست با یکی از خیّران که یک میلیارد و 410 میلیون تومان به منظور تکمیل و تحویل به موقع 352 واحد مسکن مددجویی این نهاد در شهرستان پیشوا کمک کرده است،به منظور ارج نهادن به خدمات ارزشمند این خیّر با اهداء لوح سپاس و هدیه ای به رسم یادبود از وی تقدیر کرد.
وی در این نشست به نقش خیّران در کمک به رفع مشکلات خانواده های تحت حمایت تأکید کرد و گفت: توانمندی جامعه هدف تحت حمایت این نهاد، تنها با منابع دولتی امکان پذیر نیست و به مشارکت خیّران و انفاق نیاز دارد.
پرپنچی،افزود:کمیته امداد یکی از نهادهای متولی در حوزه توانمندسازی افراد آسیب پذیر جامعه است که برای انجام مأموریت های خود به کمک های خیّران نیاز دارد و افراد نیک اندیش نقش مهمی در موفقیت این نهاد برای خدمت رسانی مطلوب تر به جامعه هدف تحت حمایت دارند.
مدیرکل کمیته امداد استان تهران با بیان اینکه جامعه هدف تحت حمایت این نهاد، نیازهای متعددی از جمله معیشت، مسکن و اشتغال دارند، بیان کرد: با توجه به شرایط سخت اقتصادی،زندگی برای خانواده های تحت حمایت این نهاد نیز سخت تر شده و کمک های خیّران برای توانمندی و کاهش دغدغه های آنها، تأثیر بسزایی دارد.
سلیمان آقایی رنجبر، رئیس کمیته امداد شهرستان ورامین با اشاره به کمک یک میلیارد و 410 میلیون تومانی این خیّر ،گفت: این نیکوکار بیش از دو سال است همکاری خود را با این نهاد آغاز کرده و هم اکنون علاوه بر حمایت مادی و معنوی از 210 فرزند یتیم و محسنین تحت حمایت، در سایر بخش ها نیز برای خدمت رسانی به جامعه هدف تحت حمایت، یاریگر این نهاد است.
وی افزود: چندی قبل نیز با کمک 114 میلیون تومانی این خیّر موفق به خرید مسکن برای یک خانواده پنج نفره تحت حمایت این نهاد شدیم.
شایسته ذکر است: مردم نوعدوست و خیّران عزیز در جهت تکمیل و تحویل 352 واحد مسکن مددجویی کمیته امداد به خانواده های تحت حمایت می توانند کمک‌های نقدی خود را از طریق شماره کارت مجازی 6037997950167014 کمیته امداد استان تهران نزد صندوق قرض الحسنه امداد ولایت واریز کنند. همچنین برای اهداء کمک های غیرنقدی خود در قالب مصالح ساختمانی و سایر موارد می توانند با مراجعه به نزدیکترین دفتر کمیته امداد یا مراکز نیکوکاری تابعه این نهاد در استان تهران اقدام نمایند.
انتهای پیام/
 
تعداد بازدید : ۷۲۲
(دوشنبه ۸ دی ۱۳۹۹) ۱۰:۱۹
ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید