جزییات خبر

سه شنبه / ۲۷ آبان ۱۳۹۹ / ۱۴:۵۱
سرویس : تهران
کد خبر : ۱۷۸۵۹۸
گزارشگر : ۹۹

ششمین مرکز نیکوکاری در شهرستان پردیس افتتاح شد

(سه شنبه ۲۷ آبان ۱۳۹۹) ۱۴:۵۱

ششمین مرکز نیکوکاری شهرستان پردیس به نام بقیه الله (عج) در شهر بومهن افتتاح شد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی کمیته امداد، ابوالقاسم ولی زاده،رئیس کمیته امداد شهرستان پردیس با اشاره به فعالیت شش مرکز نیکوکاری در سطح این شهرستان ،گفت: ششمین مرکز نیکوکاری به نام بقیه الله (عج) در شهر بومهن با حضور جمعی از خیران برگزارشد.
ابوالقاسم ولی زاده ،رئیس کمیته امداد شهرستان پردیس با تشکر از اقدام خیر مسئولان مرکز نیکوکاری بقیه الله برای افتتاح این مرکز، ابراز امیدواری کرد: امید است اعضای هیأت عامل این مرکز قدم های موثری برای کاهش آلام نیازمندان منطقه بردارند .
وی افزود: کمیته امداد پردیس آمادگی دارد براساس ضوابط و مقررات همکاری های لازم را با آن مرکز داشته باشد.
ولی زاده بیان کرد: پیش بینی های لازم برای افتتاح  چهار مرکز دیگر تا پایان امسال انجام شده است.
رئیس کمیته امداد شهرستان پردیس، با بیان اینکه در هفت ماهه امسال خیران بیش از یک میلیارد و 129 میلیون تومان به صورت نقدی و غیرنقدی از طریق مراکز نیکوکاری به خانواده های نیازمند کمک کرده اند، ادامه داد: کمک های خیران در بخش های تأمین معیشت نیازمندان، کمک هزینه درمان، کمک هزینه ازدواج  کمک به دانش آموزان ،خدمات موردی ،نذر و قربانی ،صدقات و ... بوده است.
نظری، رئیس هیات عامل مرکز نیکوکاری بقیه الله (عج) شهر بومهن با اعلام خرسندی از افتتاح این مرکز گفت : ما قبلا با عنوان خیریه بقیه الله (عج)، مشغول به خدمت به اقشار نیازمند در بومهن و سطح شهرستان بودیم، اکنون نیز خدا را شاکریم که افتخار همکاری با کمیته امداد تحت عنوان مرکز نیکوکاری و ذیل نام متبرک حضرت امام خمینی (ره)، به اقشار نیازمند کمک کرده و یاری می رسانیم.
انتهای پیام/
تعداد بازدید : ۱۵۵
(سه شنبه ۲۷ آبان ۱۳۹۹) ۱۴:۵۱
ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید