جزییات خبر

سه شنبه / ۲۰ آبان ۱۳۹۹ / ۱۳:۲۹
سرویس : تهران
کد خبر : ۱۷۸۴۵۱
گزارشگر : ۹۹
پیش از ظهر امروز انجام شد:

ملاقات مردمی مدیرکل کمیته امداد استان تهران در شهرستان دماوند

(سه شنبه ۲۰ آبان ۱۳۹۹) ۱۳:۲۹

ملاقات مردمی مدیرکل کمیته امداد استان تهران پیش از ظهر امروز به منظور رسیدگی به مشکلات جامعه هدف تحت حمایت در اداره کمیته امداد شهرستان دماوند برگزار شد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی کمیته امداد، سیدابوالفضل پرپنچی ،در نوزدهمین سفر خود به شهرستان های استان تهران که منظور اجرای طرح تکریم ارباب رجوع انجام می شود پیش از ظهر امروز بیستم آبان ماه با متقاضیان در شهرستان  دماوند دیدار، مشکلات آنها را بررسی و دستورات لازم را برای رفع مشکلات متقاضیان صادر کرد.
وی در ادامه با حجت الاسلام والمسلمین حاج کاظم دماوندی، امام جمعه این شهرستان به همراه مشاور خود و رئیس کمیته امداد شهرستان دماوند دیدار و گفت و گو کرد.
پرپنچی در دیدار با امام جمعه شهرستان دماوند بر لزوم رسیدگی بیشتر به محرومان و نیازمندان تأکید کرد و گفت: امیدوارم از ظرفیت های این شهرستان برای گره گشایی از مشکلات خانواده های نیازمند و توانمندسازی جامعه هدف تحت حمیات این نهاد استفاده شود.
مدیرکل کمیته امداد استان تهران،افزود: تنها با رسیدگی ، ‌اهتمام جدی و کار جهادی می توان به امور خانواده های محروم و بی بضاعت رسیدگی کرد که خوشبختانه شاهد اقدامات مناسبی از سوی کمیته امداد این شهرستان هستیم .
وی در ادامه به اجرای طرح هر کارمند،حامی یک فرزند معنوی اشاره و بیان کرد: این طرح با هدف مشارکت کارکنان دستگاه‌های دولتی و خصوصی برای حمایت مادی و معنوی از ایتام و محسنین نیازمند تحت حمایت کمیته امداد، اجرایی و دبیرخانه این طرح در استانداری تهران تشکیل شده است .
پرپنچی افزود: کارمندان می توانند از طریق نماینده گان ادارات نسبت به ثبت نام و عضویت در این طرح اقدام کنند.
مدیرکل کمیته امداد استان تهران با اشاره به عملکرد  21 درصدی زکات در شش ماهه نخست امسال، گفت: ان شاء الله  تا پایان امسال با همکاری اعضای شورای زکات درصد تحقق عملکرد جمع آوری زکات در سطح شهرستان دماوند افزایش یابد.
وی در پایان این سفر نیز با کارکنان کمیته امداد شهرستان دماوند دیدار و بر تکریم و خدمت رسانی به جامعه هدف تحت حمایت تأکید کرد.
گفتنی است: سفرهای مدیرکل کمیته امداد استان تهران با هدف رعایت پروتکل های بهداشتی و رعایت فاصله گذاری اجتماعی و جلوگیری از سفرهای بین شهری متقاضیان به مرکز استان برای دیدار با مدیران و مسئولان این نهاد،  به صورت چهره به چهره در محل ادارات کمیته امداد انجام می شود.
انتهای پیام/
 
تعداد بازدید : ۵۴۸
(سه شنبه ۲۰ آبان ۱۳۹۹) ۱۳:۲۹
ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید