جزییات خبر

سه شنبه / ۲۲ مهر ۱۳۹۹ / ۱۴:۱۵
سرویس : تهران
کد خبر : ۱۷۷۹۷۰
گزارشگر : ۹۹
رئیس کمیته امداد شهرستان فیروزکوه خبر داد:

مردم شهرستان فیروزکوه 122 میلیون تومان صدقه پرداخت کردند

(سه شنبه ۲۲ مهر ۱۳۹۹) ۱۴:۱۵

رئیس کمیته امداد شهرستان فیروزکوه از پرداخت 122 میلیون صدقه توسط مردم نیکوکار فیروزکوه در شش ماهه نخست امسال خبر داد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی کمیته امداد، عباس دهباشی با اشاره کمک های مردم فیروزکوه از طریق صندوق های صدقه، گفت: در شش ماهه نخست امسال مردم این شهرستان 122 میلیون تومان صدقه به نهاد پرداخت کرده اند.

 رئیس کمیته امداد شهرستان فیروزکوه با بیان اینکه کمک های جمع آوری شده از صندوق های صدقات با توجه به نیاز جامعه هدف در امور معیشتی، درمان،مسکن، جهیزیه و ... هزینه می شود،افزود: هم اکنون سه هزار و 306 صندوق صدقه فعال در سطح این شهرستان فعال وجود دارد که 2 هزار و 911 صندوق در اختیار مشترکین خانگی و بقیه در قالب صندوق بزرگ و متوسط در معابر،ادارات، مجتمع های تجاری و مراکز آموزشی نصب شده است.

 وی با اشاره به ذبح پنج رأس گوسفند به مناسبت اربعین حسینی، گفت: گوشت حاصل از این تعداد دام در بسته های یک کیلوگرمی میان 50 خانوار تحت حمایت توزیع شد.

 دهباشی ،یادآور شد: در شش ماهه نخست امسال با مشارکت حامیان و خیران هزار و 543 بسته گوشت میان خانوارهای تحت حمایت توزیع شده است.

 رئیس کمیته امداد شهرستان فیروزکوه، در ادامه به پرداخت هزار و 268 مورد کمک معیشتی به خانوارهای مددجو و سایر اقشار نیازمند خبر داد و گفت: به علت شیوع ویروس کرونا کمک معیشتی به خانوارهای تحت حمایت و سایر اقشار نیازمند به مبلغ 54 میلیون تومان در شش ماهه نخست امسال پرداخت شد.

 وی، ادامه داد: 15 هزار پرس غذای گرم در قالب طرح پنجشنبه های مهدوی ،هشت هزار بسته ماسک و مواد ضدعفونی کننده، 938 سبد کالا حاوی مواد غذایی از جمله کمک های ارائه شده به جامعه هدف تحت حمایت با مشارکت حامیان و خیران فیروزکوهی در شش ماهه نخست امسال میان خانوارهای تحت حمایت توزیع شده است.

 دهباشی به پرداخت 261 فقره کمک موردی به مبلغ 64 میلیون و 400 هزار تومان در همین مدت زمان اشاره کرد و گفت: از این تعداد 253 مورد به مددجویان تحت حمایت و هشت مورد به سایر اقشار نیازمند پرداخت شده است.

 انتهای پیام/

تعداد بازدید : ۴۰۷
(سه شنبه ۲۲ مهر ۱۳۹۹) ۱۴:۱۵
ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید