جزییات خبر

سه شنبه / ۲۲ مهر ۱۳۹۹ / ۱۳:۳۸
سرویس : تهران
کد خبر : ۱۷۷۹۶۴
گزارشگر : ۹۹
پیش از ظهر امروز انجام شد:

ملاقات مردمی مدیرکل کمیته امداد استان تهران در شهرستان قرچک

(سه شنبه ۲۲ مهر ۱۳۹۹) ۱۳:۳۸

ملاقات مردمی مدیرکل کمیته امداد استان تهران پیش از ظهر امروز به منظور رسیدگی به مشکلات جامعه هدف تحت حمایت در اداره کمیته امداد شهرستان قرچک برگزار شد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی کمیته امداد، سیدابوالفضل پرپنچی ،در هفدهمین سفر خود به شهرستان های استان تهران که منظور اجرای طرح تکریم ارباب رجوع انجام می شود پیش از ظهر امروز بیست و دوم مهرماه  با متقاضیان در شهرستان قرچک دیدار، مشکلات آنها را بررسی و دستورات لازم را صادر کرد.

 بنابراین گزارش سفرهای مدیرکل کمیته امداد استان تهران با هدف رعایت پروتکل های بهداشتی و رعایت فاصله گذاری اجتماعی و جلوگیری از سفرهای بین شهری متقاضیان به مرکز استان برای دیدار با مدیران و مسئولان این نهاد،  به صورت چهره به چهره در محل ادارات کمیته امداد انجام می شود.

 پرپنچی در ادامه این سفر یک روزه خود به شهرستان قرچک با حجت الاسلام والمسلمین حجت الله اسماعیلی، امام جمعه این شهرستان به همراه مشاور امورجوانان کمیته امداد استان تهران و رئیس کمیته امداد قرچک دیدار و گفت و گو کرد.

مدیرکل کمیته امداد استان تهران در نشست با امام جمعه شهرستان قرچک بر لزوم رسیدگی بیشتر به محرومان و نیازمندان تأکید کرد و گفت: امیدوارم از ظرفیت های این شهرستان برای گره گشایی از مشکلات خانواده های نیازمند و توانمندسازی جامعه هدف تحت حمیات این نهاد استفاده شود.

 وی در پایان این سفر نیز با کارکنان کمیته امداد شهرستان قرچک دیدار و بر تکریم و خدمت رسانی به جامعه هدف تحت حمایت تأکید کرد.

انتهای پیام/

تعداد بازدید : ۲۱۶
(سه شنبه ۲۲ مهر ۱۳۹۹) ۱۳:۳۸
ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید