جزییات خبر

سه شنبه / ۲۲ مهر ۱۳۹۹ / ۰۹:۴۲
سرویس : تهران
کد خبر : ۱۷۷۹۵۴
گزارشگر : ۹۹
رئیس کمیته امداد مناطق 13 و 14 تهران خبر داد:

پرداخت دو میلیارد و 203 میلیون تومان تسهیلات اشتغال زایی / پرداخت 396 مورد تسهیلات کارگشایی و ودیعه مسکن

(سه شنبه ۲۲ مهر ۱۳۹۹) ۰۹:۴۲

رئیس کمیته امداد مناطق 13 و 14 تهران از پرداخت دو میلیار تومان تسهیلات اشتغال زایی و 396 مورد تسهیلات کارگشایی و ودیعه مسکن در شش ماهه نخست امسال خبر داد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی کمیته امداد،فرهود کاردی با اعلام گزارش شش ماهه اداره کمیته امداد مناطق 13 و 14 تهران در حوزه اشتغال و خودکفایی،گفت: در این مدت زمان با پرداخت دو میلیارد و 203 میلیون تومان به 50 خانوار از طریق منابع امدادی و بانکی تسهیلات اشتغال زایی پرداخت شده است .

 رئیس کمیته امداد مناطق 13 و 14 تهران افزود: هم اکنون نیز برای 54 نفر از مددجویان به بانک های عامل معرفی شده اند و در نوبت دریافت تسهیلات اشتغال زایی هستند.

 وی به ایجاد اشتغال با همکاری مؤسسات خیریه و مراکز نیکوکاری تابعه در مناطق 13 و 14 تهران اشاره و بیان کرد: برای 20  نفر از اقشار نیازمند سرپرست خانوار نیز به بانک های عامل برای دریافت تسهیلات اشتغال زایی معرفی شده اند.

 کاردی یادآور شد: 34 مورد کمک هزینه نیز برای کمک به مشاغل آسیب دیده ناشی از شیوع ویروس کرونا با همکاری خیران به مبلغ 80 میلیون تومان پرداخت شده است.

 رئیس کمیته امداد مناطق 13 و 14 تهران با بیان اینکه 58 مددجو در همین مدت زمان از خدمات آموزشی بهره مند  شده اند،افزود: مددجویان بعد از دریافت مدرک مهارت از تسهیلات اشتغال زایی برخوردار خواهند شد.

 وی به همکاری راهبران شغلی با این نهاد اشاره کرد و گفت:: با همکاری راهبران شغلی نیز 20 مددجو از تسهیلات اشتغال زایی در بخش مشاغل خانگی از جمله فروش پوشاک آنلاین بهره مند شده اند.

وی در ادامه به پرداخت تسهیلات کارگشایی و ودیعه مسکن در شش ماهه نخست امسال اشاره کرد و گفت: 396 مورد تسهیلات به مبلغ دو میلیارد و 435 میلیون تومان به مددجویان تحت حمایت و سایر اقشار نیازمند با معرفی به صندوق قرض الحسنه امداد ولایت و بانک قرض الحسنه مهر ایران پرداخت شده است.

انتهای پیام/

تعداد بازدید : ۳۶۵
(سه شنبه ۲۲ مهر ۱۳۹۹) ۰۹:۴۲
ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید