جزییات خبر

چهارشنبه / ۱۶ مهر ۱۳۹۹ / ۱۳:۳۳
سرویس : تهران
کد خبر : ۱۷۷۸۵۵
گزارشگر : ۹۹

راهبران شغلی کمیته امداد استان تهران 147 فرصت شغلی ایجاد کردند

(چهارشنبه ۱۶ مهر ۱۳۹۹) ۱۳:۳۳

147 فرصت شغلی با استفاده از ظرفیت الگوی راهبری شغلی برای مددجویان تهرانی در شش ماهه نخست امسال ایجاد شده است.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی کمیته امداد، سید ابوالفضل پرپنچی، مدیرکل کمیته امداد استان تهران در نشست با احمد خانی نوذری، مدیرکل راهبری شغلی کمیته امداد که پیش از ظهر امروز در سالن شورای کمیته امداد استان تهران با هدف تببین سیاست های  اداره راهبری شغلی برگزار شد، ضمن ارائه گزارشی از عملکرد این اداره در کمیته امداد استان تهران، گفت: 147 فرصت شغلی تا پایان شهریورماه ایجاد شده است.

وی با بیان اینکه اقدامات لازم برای ایجاد 620 فرصت شغلی تا پایان مهرماه انجام شده است، افزود: 34  فرد، شرکت و گروه تولیدی در قالب راهبران شغلی حمایت و پشتیبانی مددجویان در این مشاغل را بر عهده دارند.

پرپنچی، ادامه داد: صنایع دستی، تولید میوه خشک، دامداری، تولید ماسک، کفش، فروش پوشاک آنلاین و ... از مهمترین زمینه هایی است که راهبران شغلی در حال ارائه خدمت به مددجویان هستند.

مدیر کل کمیته امداد استان تهران بر همکاری و به کار گیری همه پتانسیل های ادارات در جهت تحقق سیاست های این اداره تأکید کرد و گفت: پایین آوردن ریسک شکت طرح های اشتغال زایی، فراهم کردن حلقه تأمین و فروش محصولات تولیدی کارفرمایان، ترویج فرهنگ کار در محیط خانواده در قالب مشاغل خانگی از جمله مزیت های ایجاد راهبری شغلی برای اشتغال مددجویان تحت حمایت است.

وی یادآور شد: پیش بینی شده تا پایان امسال دو هزارو 400 فرصت شغلی از طریق راهبران شغلی برای جامعه هدف تحت حمایت این نهاد ایجاد شود.

انتهای پیام/

تعداد بازدید : ۶۸۰
(چهارشنبه ۱۶ مهر ۱۳۹۹) ۱۳:۳۳
ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید