جزییات خبر

شنبه / ۱۰ خرداد ۱۳۹۹ / ۱۳:۱۱
سرویس : تهران
کد خبر : ۱۷۵۲۳۳
گزارشگر : ۹۹

راه اندازی مرحله اول نرم افزار «بانی خیر» به همت کمیته امداد استان تهران

(شنبه ۱۰ خرداد ۱۳۹۹) ۱۳:۱۱

مدیر کل کمیته امداد استان تهران از راه اندازی مرحله اول نرم افزار «بانی خیر» با همکاری بانک گردشگری و شرکت ”رایان پی” خبر داد.

 

 

 

 

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی کمیته امداد، سید ابوالفضل پرپنچی با بیان اینکه درحال حاضر کاربران زیادی در نرم افزار های آپ، سکه و... فعال هستند و کار های بانکی خود را انجام می‌دهند، گفت: اما اینگونه نرم افزار ها درحال حاضر برای نصب، دارای محدودیت های ویژه ای هستند.

وی با بیان اینکه کاربران سیستم های عامل ios  درحال حاضر به دلیل وجود تحریم برای نصب چنین اپ هایی با مشکل مواجه هستند، تصریح کرد: ما در کمیته امداد استان تهران با راه اندازی  فضای «بانی خیر» توانستیم محدودیت های موجود را مدیریت کنیم.

مدیر کل کمیته امداد استان تهران با اشاره به اینکه این نرم افزار با کمک و همراهی بانک گردشگری و شرکت ”رایان پی” راه اندازی شده است، ادامه داد: این فضا در محیط وب فراهم شده است و نیازی به نصب  نرم افزار مورد نظر نیست.

پرپنچی خاطر نشان کرد: کاربران می توانند با انتخاب لینک banikheir.ir پرداخت فطریه، کفارات و صدقه روزانه را انجام دهند.

وی با بیان اینکه در مراحل بعدی، عملیات بانکی مانند انتقال وجه، کارت به کارت، پرداخت قبوض، خرید شارژ و... فعال خواهد شد، ادامه داد: همه مردم می توانند از این فضا بهره مند شوند.

 انتهای پیام


بانی خیر


 

تعداد بازدید : ۸۷۹
(شنبه ۱۰ خرداد ۱۳۹۹) ۱۳:۱۱
ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید