جزییات خبر

چهارشنبه / ۳۱ اردیبهشت ۱۳۹۹ / ۱۱:۱۳
سرویس : تهران
کد خبر : ۱۷۵۱۰۰
گزارشگر : ۹۹

فطریه های دریافتی کمتر از۲۴ ساعت به حساب سرپرستان خانوارهای نیازمند واریز می شود

(چهارشنبه ۳۱ اردیبهشت ۱۳۹۹) ۱۱:۱۳

مدیر کل کمیته امداد استان تهران با اشاره به شیوه های پرداخت فطریه گفت: فطریه های دریافتی مردم کمتر از ۲۴ ساعت به حساب سرپرستان خانوارهای نیازمند واریز می شود.

  به گزارش پایگاه اطلاع رسانی کمیته امداد، سیدابو الفضل پرپنچی عصر دیروز سه شنبه 30 اردیبهشت ماه 99 در برنامه به «خانه برمی گردیم شبکه ۵»حضور یافت و با ارائه گزارشی اقدامات و فعالیت های کمیته امداد استان تهران را در ماه مبارک رمضان و همچنین در زمان شیوع بیماری کرونا تشریح کرد.
وی یکی از اقدامات را شناسایی 50 هزار خانوار آسیب دیده از کرونا در استان تهران عنوان کرد و ادامه داد: بعد از شناسایی این خانوارها،مبالغی به حساب آنها واریز شد.

 مدیر کل کمیته امداد استان تهران در بخش دیگری از سخنانش به طرح اطعام مهدوی اشاره کرد و گفت: هم اکنون ۱۰۰ آشپزخانه به صورت روزانه اقدام به پخت غذای گرم می کنند که توسط گروه های جهادی و خیران بین خانوارهای نیازمند توزیع می شود.

پرپنچی اضافه کرد: در این آشپزخانه ها به صورت میانگین 10 تا 45 هزار پرس غذای گرم به صورت روزانه طبخ و بین خانوارهای نیازمند توزیع می شود.

وی ضمن تشکر از همه خیران، سازمان و ادارات برای همراهی و همیاری کمیته امداد استان تهران در یاری رساندن به محرومان، ابراز امیدواری کرد: این همراهی و کمک ها ادامه داشته باشد تا خانوارهای نیازمند دچار مشکل نشوند.

انتهای پیام

 
تعداد بازدید : ۴۳۳
(چهارشنبه ۳۱ اردیبهشت ۱۳۹۹) ۱۱:۱۳
ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید