جزییات خبر

چهارشنبه / ۲۴ اردیبهشت ۱۳۹۹ / ۰۹:۴۹
سرویس : تهران
کد خبر : ۱۷۴۹۴۶
گزارشگر : ۹۹

حمایت سه تا پنج ساله کمیته امداد از طرح های اشتغال مددجویان تحت حمایت

(چهارشنبه ۲۴ اردیبهشت ۱۳۹۹) ۰۹:۴۹

مدیر کل کمیته امداد استان با اشاره به اشتغال خانوارهای تحت حمایت گفت: این نهاد سه تا پنج سال از خانوارهای خودکفا شده حمایت می کند تا اشتغال آنها پایدار شود.

.به گزارش پایگاه اطلاع رسانی کمیته امداد، سید ابوالفضل پرپنچی صبح امروز چهارشنبه ۹۹٫۰۲٫۲۴ مهمان برنامه تلویزیونی «انتهای الوند» شبکه ۲ بود و در این برنامه درباره موضوعات مختلفی از جمله؛ اقدامات کمیته امداد استان تهران در زمان شیوع کرونا، اشتغال خانوارهای تحت حمایت، طرح اطعام مهدوی و توزیع سبد های کالابین خانوارهای نیازمند و طرح اکرام ایتام ومحسنین گفتگو کرد.

وی گزارشی از اقدامات کمیته امداد استان تهران در زمان شیوع  کرونا بیان کرد و گفت: اولین اقدامی که برای خانوارهای آسیب دیده انجام می شود توجه به معیشت آنان است.

پرپنچی اضافه کرد: درحال حاضر  ۷۴ هزار و ۸۲۳ خانوار با جمعیتی بالغ بر ۱۲۸ هزار و‌۵۶۰ نفر از خدمات کمیته امداد استان تهران بهره مند هستند.

مدیر کل کمیته امداد استان تهران به اشتغال خانوارهای تخت حمایت اشاره کرد و ادامه داد: کمیته امداد ۳ تا ۵ سال از خانوارهای توانمند حمایت می کند تا اشتغال آنها پایدار شود.
پرپنچی ادامه داد:  تازمانی که مددکاران تشخیص بدهند حمایت های فرهنگی و مشاوره ای از خانواده های خودکفا شده ادامه دارد.

وی تصریح کرد: سقف تسهیلات کارگشایی به نیازمندان ۱۰ میلیون تومان و سقف تسهیلات اشتغال تا سقف ۵۰ میلیون تومان است.

پرپنچی در بخش دیگری از سخنانش با اشاره به طرح اطعام مهدوی تصریح کرد: در این طرح با کمک گروه های جهادی، خیران و بسیج غذای گرم بین نیازمندان شناسایی شده،توزیع می شود.
وی در پایان از همه خیران و‌نیکوکاران دعوت کرد با کمک های خود فرزندان یتیم و محسنین تحت حمایت کمیته امداد استان تهران را یاری دهند.

انتهای پیام

تعداد بازدید : ۳۰۶
(چهارشنبه ۲۴ اردیبهشت ۱۳۹۹) ۰۹:۴۹
ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید