جزییات خبر

سه شنبه / ۲۳ اردیبهشت ۱۳۹۹ / ۱۳:۰۸
سرویس : تهران
کد خبر : ۱۷۴۹۳۰
گزارشگر : ۹۹

توزیع 331 هزار پرس غذای گرم بین نیازمندان توسط کمیته امداد استان تهران

(سه شنبه ۲۳ اردیبهشت ۱۳۹۹) ۱۳:۰۸

مدیر کل کمیته امداد استان تهران از توزیع 331 هزار و 565 پرس غذای گرم بین نیازمندان از ابتدای ماه مبارک رمضان تاکنون خبر داد

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی کمیته امداد، سید ابوالفضل پرپنچی به طرح اطعام مهدوی اشاره کرد و گفت: در حال حاضر 77 آشپزخانه در استان تهران اقدام به پخت غذای گرم می کنند که روزانه 10 هزار پرس غذا در این آشپزخانه ها  پخت و بین نیازمندان توزیع می شود.

وی ادامه داد: توزیع غذای گرم با رعایت دستورالعمل های بهداشتی و با هماهنگی های انجام شده در مناطق محروم بین نیازمندان توزیع می شود که از ابتدای ماه مبارک رمضان تاکنون 331 هزار و 565 پرس غذا توزیع شده است.

مدیر کل کمیته امداد استان تهران ارزش ریالی غذاهای توزیع شده را سه میلیارد و 783 میلیون تومان اعلام کرد و افزود: پخت و توزیع غذای گرم بین نیازمندان تا پایان ماه مبارک رمضان ادامه دارد.

پرپنچی همچنین از توزیع 221 هزار و 729 سبد کالا بین خانوارها نیازمند دراستان تهران خبر داد و گفت: این سبدهای کالا شامل اقلام ضروری از جمله؛ برنج، گوشت، مرغ، روغن، ماکارونی، خرما، حبوبات و رب گوجه بود که بین نیازمندان توزیع شد و این روند تا پایان ماه مبارک رمضان ادامه دارد.

وی کل کمک های مردمی از ابتدای ماه مبارک رمضان تاکنون را 65 میلیارد و 905 میلیون تومان اعلام و بیان کرد: این کمک ها به صورت نقد و کالا بوده است.

پرپنچی یادآور شد: خیران و نیکوکاران می‌توانند با استفاده از طریق روش‌های شماره گیری کد دستوری #1*021*8877* ،شماره تلفن 0217355 و درج عدد 2 ، شماره کارت 6037997900002008 و همچنین از طریق بارکد خوان اپلیکیشن سکه به پرداخت ملت ، از طریق منوی اپلیکیشن 724 رزمایش کمک مومنانه و سایت امداد تهران به آدرس https://tehran.emdad.ir کمک‌های خود را برای امور نیازمندان در ماه مبارک رمضان اختصاص دهند.

انتهای پیام

تعداد بازدید : ۲۹۳
(سه شنبه ۲۳ اردیبهشت ۱۳۹۹) ۱۳:۰۸
ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید