جزییات خبر

چهارشنبه / ۶ فروردین ۱۳۹۹ / ۱۳:۳۹
سرویس : تهران
کد خبر : ۱۷۴۰۴۷
گزارشگر : ۹۹
مدیر کل کمیته امداد استان تهران عنوان کرد:

کمک 11 میلیارد تومانی تهرانی‌ها به نیازمندان از طریق تلفن 7355

(چهارشنبه ۶ فروردین ۱۳۹۹) ۱۳:۳۹

مدیر کل کمیته امداد استان تهران از کمک 11 میلیارد و 887 میلیون تومانی خیران استان به نیازمندان از طریق تلفن ثابت 7355 در سال 98 خبر داد.

 به گزارش سایت خبری کمیته امداد، سید ابوالفضل پرپنچی به تشریح کمک های مردم نوع دوست استان تهران به نیازمندان از طریق شماره تلفن 7355 پرداخت و گفت: یکی از اهداف کمیته امداد گسترش روش های نوین بین خیران و نیکوکاران است که این امر در سرعت بخشی کمک به نیازمندان موثر است.

وی با اشاره به اینکه در روش های نوین نوع کمک ها مشخص شده است، افزود: خیران، نیکوکاران و کلا هر شخصی که بخواهند به نیازمندان کمک کنند می توانند با استفاده از روش های الکترونیکی بر اساس نیتی که دارد کمک خود را به نیازمندان اختصاص بدهند.

مدیر کل کمیته امداد استان تهران با اینکه شماره تلفن ۷۳۵۵ گزینه های مختلفی برای کمک به امور نیازمندان دارد، گفت: مردم نیکوکار استان با 120 هزار و 802 تراکنش  11 میلیارد و 887 میلیون تومان در سال 98 برای امور مختلف نیازمندان پرداخت کردند.

پرپنچی تصریح کرد: پرداخت صدقه، کمک به فرزندان یتیم و محسنین، کمک به امر ازدواج جوانان، تعمیر و احداث مسکن، کمک به تحصیل دانش آموزان و دانشجویان و موارد دیگر از طریق شماره تلفن ۷۳۵۵ امکان پذیر است.

وی ضمن تشکر و قدردانی از همراهی مردم نیک اندیش استان تهران برای کمک به نیازمندان، تصریح کرد: علاوه بر شماره تلفن ۷۳۵۵ روش های دیگری از جمله ارسال عدد ۱ به شماره ۸۸۷۷، نرم افزار سکه بخش نیکوکاری استان تهران، شماره‌گیری کد دستوری #۰۲۱*۸۸۷۷* برای کمک به امور نیازمندان وجود دارد که می توانند از این روش ها نیز استفاده کنند.

انتهای پیام

تعداد بازدید : ۵۱۲
(چهارشنبه ۶ فروردین ۱۳۹۹) ۱۳:۳۹
ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید