جزییات خبر

سه شنبه / ۲۷ اسفند ۱۳۹۸ / ۱۳:۴۵
سرویس : تهران
کد خبر : ۱۷۴۰۱۳
گزارشگر : ۹۹

ارائه خدمات بهداشتی کمیته امداد استان تهران به مددجویان تحت حمایت/ کمک های خیران بلافاصله به دست مددجویان می رسد

(سه شنبه ۲۷ اسفند ۱۳۹۸) ۱۳:۴۵

مدیرکل کمیته امداد استان تهران گفت: مبالغی برای تهیه بسته های بهداشتی به حساب مددجویان صعب العلاج و افراد بالای 50 سال واریز شده است.

به گزارش سایت خبری کمیته امداد، سیدابوالفضل پرپنجی  در گفت‌وگو با خبرنگار فارس، در پاسخ به پرسش مخاطبین «فارس من» مبنی بر توزیع اقلام بهداشتی بین مدجویان، اظهار داشت: با شیوع ویروس بیماری کرونا مبالغی برای بیماران صعب‌العلاج یا تحت پوشش کمیته امداد و همچنین سرپرستان بالای 50 سال پرداخت شده است.

وی ادامه داد: هرگونه کمکی در خصوص  جلوگیری از شیوع ویروس کرونا به کمیته امداد شود بلافاصله آن را در میان مددجویان کمیته امداد توزیع می‌کنیم و در این خصوص نیز مشکل خاصی نداریم.

مدیرکل کمیته امداد استان تهران بیان داشت: درباره بسته‌های بهداشتی ستاد اجرایی فرمان حضرت امام (ره) به کمیته امداد نیز هنوز این اتفاق انجام نشده است و در صورتی که این بسته‌ها به کمیته امداد داده شود بلافاصله نسبت به توزیع آن اقدام خواهیم کرد.

پرپنجی بیان داشت: کمک‌های ما به مددجویان کمیته امداد برای پیشگیری از ویروس کرونا بر اساس اولویت‌بندی‌ها انجام می‌شود که ابتدا بیماران صعب‌العلاج و افراد مسن هستند.

انتهای پیام/

تعداد بازدید : ۵۴۷
(سه شنبه ۲۷ اسفند ۱۳۹۸) ۱۳:۴۵
ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید