جزییات خبر

شنبه / ۲۴ اسفند ۱۳۹۸ / ۱۰:۳۳
سرویس : تهران
کد خبر : ۱۷۳۹۳۹
گزارشگر : ۹۹

عدم تخلیه صندوق صدقات خانگی در استان تهران /مردم می تواند از روش های الکترونیکی استفاده کنند

(شنبه ۲۴ اسفند ۱۳۹۸) ۱۰:۳۳

مدیرکل کمیته امداد استان تهران از عدم تخلیه صندوق صدقات خانگی در استان خبر داد و گفت: مردم نیکوکار استان تهران می توانند از شیوه های الکترونیکی استفاده کنند.

به گزارش سایت خبری کمیته امداد، سید ابوالفضل پرپنچی بیان کرد: به منظور پیشگیری از شیوع ویروس کرونا، ماموران تخلیه صندوق صدقات  تا آرام شدن شرایط برای تخلیه این صندوق ها اقدام نمی کنند.

وی با تاکید بر اینکه براساس دستور رئیس کمیته امداد در حال حاضر صندوق‌های صدقات استان تهران تخلیه نخواهد شد، گفت: با این حال صندوق‌های صدقات برخی از اماکن عمومی آن هم با رعایت ضوابط خاص تخلیه خواهد شد تا امکان ابتلا به حداقل برسد.

مدیرکل کمیته امداد استان تهران با اشاره به اینکه تا اطلاع ثانوی هیچکدام از ماموران جمع آوری صدقات کمیته امداد به منازل مردم نیز مراجعه نخواهند کرد، تصریح کرد: خیرانی که قصد دارند در روزهای قبل از سال نو به افراد نیازمند کمک کنند می‌توانند از روش‌های الکترونیکی و غیر حضوری استفاده کنند.

پرپنچی ادامه داد: خیران می توانند از طریق شماره گیری تلفن ۷۳۵۵ و انتخاب عدد ۱۱ در استان تهران کمک‌های خود را واریز کنند.

وی اضافه کرد:  مردم خیر استان می توانند علاوه استفاده از تلفن ثابت  از طریق شماره گیری کد دستوری #۲*۰۲۱ * ۸۸۷۷ * و همچنین ارسال عدد ۱به سرشماره ۸۸۷۷ صدقات خود را پرداخت کنند.

انتهای پیام

 

تعداد بازدید : ۷۷۵
(شنبه ۲۴ اسفند ۱۳۹۸) ۱۰:۳۳
ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید