جزییات خبر

شنبه / ۱۷ اسفند ۱۳۹۸ / ۱۴:۲۶
سرویس : اجتماعی
کد خبر : ۱۷۳۸۴۳
گزارشگر : ۴۸۷

پیام تسلیت رئیس کمیته امداد در پی درگذشت «فاطمه رهبر»

(شنبه ۱۷ اسفند ۱۳۹۸) ۱۴:۲۶

رئیس کمیته امداد در پیامی درگذشت سرکار خانم دکتر فاطمه رهبر، نماینده منتخب مجلس شورای اسلامی و معاون سابق حمایت و سلامت خانواده کمیته امداد را تسلیت گفت.

به گزارش سایت خبری کمیته امداد، متن پیام تسلیت سیدمرتضی بختیاری، رئیس کمیته امداد در پی درگذشت سرکار خانم دکتر فاطمه رهبر، نماینده منتخب مجلس شورای اسلامی و معاون سابق حمایت و سلامت خانواده کمیته امداد به شرح زیر است:

«درگذشت بانوی فرهیخته و انقلابی، سرکار خانم دکتر فاطمه رهبر که عمر پربرکت خود را در خدمت به محرومان و نیازمندان گذراند، موجب تأسف و تألم فراوان گردید.

این مجاهد دانشمند و مردمی که همواره مورد وثوق نظام و مورد اعتماد مردم بود، در آخرین مسئولیت اجرایی خود، بی‌واسطه در خدمت محروم‌ترین بندگان خدا قدم برداشت و چه افتخاری بالاتر از این برای بندگان خالص خداوند؟

مردم زلزله‌زده سرپل ذهاب، سیل‌زدگان غرب و جنوب و شمال کشور، محرومین سیستان و بلوچستان و هرمزگان و جنوب کرمان و حاشیه‌نشینان مشهد مقدس، هیچگاه حضور گرم و یاد این بانوی مددکار را که بی‌شک الگویی برای تمامی امدادگران بود و خواهد ماند، فراموش نخواهند کرد.

به طور قطع همین روحیه مردمی و ساده‌زیستی ایشان بود که وی را چهار دوره در بالاترین درجه اعتماد مردمی و بر کرسی نمایندگی مجلس شورای اسلامی نشاند.

بدینوسیله درگذشت بانوی فداکار، خانم دکتر فاطمه رهبر را به مردم قدرشناس ایران اسلامی، امدادگران و مددجویان کمیته امداد و به ویژه خانواده محترم و همسر بزرگوار ایشان تسلیت عرض نموده و از خداوند منان برای ایشان غفران واسعه الهی و برای بازماندگان صبر عاجل مسالت دارم.»

سیدمرتضی بختیاری

رئیس کمیته امداد امام خمینی (ره)


فاطمه رهبر

فاطمه رهبر
فاطمه رهبر
فاطمه رهبر
فاطمه رهبر
فاطمه رهبر

تعداد بازدید : ۲,۸۵۹
(شنبه ۱۷ اسفند ۱۳۹۸) ۱۴:۲۶
ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید