جزییات خبر

چهارشنبه / ۱۴ اسفند ۱۳۹۸ / ۱۲:۰۸
سرویس : تهران
کد خبر : ۱۷۳۷۹۸
گزارشگر : ۹۹

طرح شکرانه سلامت به نیت سلامتی و رفع بلا اجرا می شود

(چهارشنبه ۱۴ اسفند ۱۳۹۸) ۱۲:۰۸

مدیر کل کمیته امداد استان تهران گفت: طرح شکرانه سلامت با ارسال عدد ۱ به سامانه ۸۸۷۷ برای سلامتی و رفع بلا اجرا می شود.

به گزارش سایت خبری کمیته امداد، سید ابوالفضل پرپنچی که به مناسبت ۱۴ اسفند سالروز تاسیس کمیته امداد به فرمان امام خمینی(ره) و جشن نیکوکاری در برنامه "یه روز تازه" شبکه ۵ سیما حضور داشت از اجرای طرح شکرانه سلامت خبر داد.


مدیر کل کمیته امداد استان تهران به طرح "شکرانه سلامت" اشاره کرد و گفت: این طرح پرداخت صدقه به صورت پیامکی و الکترونیکی است.

پرپنچی ادامه داد: پرداخت صدقات برای سلامتی و رفع بلا به صورت الکترونیکی و با ارسال عدد ۱۴ به بارکد خوان نرم افزار سکه به شماره ۳۰۰۰۷۶۳۹ و همچنین ارسال عدد ۱ به سامانه ۸۸۷۷ انجام می شود.


وی در بخش دیگری از سخنانش به روش های مشارکت مردم در جشن نیکوکاری اشاره کرد و افزود: مردم نیک اندیش استان تهران می توانند با استفاده از تلفن ثابت 7355 و درج عدد 16، شماره گیری کد دستوری #1*8877*، شماره کارت 6037997900002008 و همچنین سایت کمیته امداد استان تهران به آدرس Tehran.emdad.ir گزینه می خواهم کمک کنم با موضوع نیکوکاری کمک های خود را به نیازمندان اختصاص دهند.


مدیر کل کمیته امداد استان تهران با اشاره به طرح حامی آرزوها و شوق دیدار گفت: در طرح حامی آرزوها، خیران و نیکوکاران با مشاهده و خواندن دلنوشته کودکان، آرزوی آنها را برآورده می کنند
.
پرپنچی ادامه داد: آرزوی کودکان در سایتی به آدرس http://hamiarezooha.ir/
بارگذاری می شود که حامیان،خیران و نیکوکاران می توانند به مراجعه به این سایت آرزوی کودکان را که آرزوی های زیاد بزرگی هم نیست برآورده کنند.

وی خاطرنشان کرد: در طرح شوق دیدار حامیان بافرزندان معنوی خود دیدارو از نزدیک با آنها گفتگو می کنند که البته در حال حاۻر این طرح بخاطر شیوع ویروس کرونا انجام نمی شود.


مدیر کل کمیته امداد استان تهران همچنین به تعداد خانوارهای تحت حمایت اشاره و بیان کرد: هم اکنون بیش از ۷۳ هزار خانوار با جمعیتی بالغ بر ۱۳۰ هزار نفر که بیشتر آنها زنان سرپرست خانوار هستند، از خدمات کمیته امداد استان تهران بهره مند هستند.

پرپنچی تصریح کرد: بر اساس برنامه ریزی های انجام شده،در بازه زمانی سه تاپنج سال خانواده های تحت حمایت خودکفا و از چرخه حمایت خارج می شوند.

وی خاطر نشان کرد: علاوه بر مددجویان تحت حمایت،افراد نیازمند نیز به کمیته امداد استان تهران مراجعه می کنند که تاکنون ۱۸ هزار فقره تسهیلات کارگشایی به نیازمندان پرداخت شده است.

  انتهای پیام

تعداد بازدید : ۵۰۶
(چهارشنبه ۱۴ اسفند ۱۳۹۸) ۱۲:۰۸
ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید