جزییات خبر

یکشنبه / ۴ اسفند ۱۳۹۸ / ۱۱:۴۵
سرویس : حمایت
کد خبر : ۱۷۳۶۱۴
گزارشگر : ۵
مدیرکل بهداشت و بیمه‌های اجتماعی و درمان کمیته امداد عنوان کرد:

ارائه آموزش‌های پیشگیری از کرونا برای مددجویان کمیته امداد

(یکشنبه ۴ اسفند ۱۳۹۸) ۱۱:۴۵

مدیرکل بهداشت و بیمه های اجتماعی و درمان از ارائه آموزش‌های پیشگیری از کرونا برای جامعه هدف کمیته امداد خبر داد و گفت: کمیته امداد مطابق پروتکل‌های وزارت بهداشت، موارد ضروری و نکات بهداشتی لازم را به صورت پیامک به مددجویان اطلاع‌رسانی می‌کند.

به گزارش سایت خبری کمیته امداد، فریدون قربانی با اشاره به اینکه حدود یک میلیون و 800 هزار نفر از مددجویان کمیته امداد را سالمندان تشکیل می‌دهند، افزود: علاوه بر این 80 هزار بیمار صعب‌العلاج تحت حمایت کمیته امداد هستند که نیاز به مراقبت‌های بالاتری در مقابل ویروس کرونا دارند.

وی ادامه داد: از حدود یک ماه قبل در راستای سیاست‌های وزارت بهداشت، پیش‌بینی‌های لازم در خصوص پیشگیری از ابتلا به کرونا در کمیته امداد انجام شده و بخشنامه‌های لازم به تمامی ادارات این نهاد ابلاغ شده است.

مدیرکل بهداشت و بیمه‌های اجتماعی و درمان کمیته امداد تاکید کرد: به منظور کاهش ریسک انتقال ویروس به مددجویان سالمند، مراجعه حضوری مددکاران به منازل این مددجویان غیر از موارد ضروری، کاهش یافته است. همچنین اطلاعات لازم و نکات بهداشتی به صورت پیامک به اطلاع مددجویان می‌رسد.

قربانی خاطرنشان کرد: هماهنگی‌های لازم با وزارت بهداشت انجام شده تا در ارائه هرگونه خدمات یا تمهیدات پیش‌بینی شده توسط این وزارتخانه، مددجویان کمیته امداد به دلیل شرایط خاص آنها، در اولویت دریافت خدمات بهداشتی و درمانی قرار بگیرند.

انتهای پیام

تعداد بازدید : ۱,۱۸۸
(یکشنبه ۴ اسفند ۱۳۹۸) ۱۱:۴۵
ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید