جزییات خبر

دوشنبه / ۲۱ بهمن ۱۳۹۸ / ۱۲:۲۴
سرویس : تهران
کد خبر : ۱۷۳۴۳۱
گزارشگر : ۹۹

استقرار 380 پایگاه کمیته امداد استان تهران در راهپیمایی 22 بهمن

(دوشنبه ۲۱ بهمن ۱۳۹۸) ۱۲:۲۴

مدیر کل کمیته امداد استان تهران از استقرار 380 پایگاه در مسیر راهپیمایی 22 بهمن خبر داد و گفت: همزمان با راهپیمایی 22 بهمن این تعداد پایگاه آماده دریافت کمک‌های مردم نیک‌اندیش تهران است.

به گزارش سایت خبری کمیته امداد، سیدابوالفضل پرپنچی با بیان اینکه یکی از اهداف کمیته امداد استان تهران بهره گیری از ظرفیت های موجود برای رسیدگی به امور نیازمندان است، تصریح کرد: 380 پایگاه شامل 360 پایگاه دریافت کمک های مردمی و 20 پایگاه جذب حامی برای فرزندان یتیم و محسنین در مسیر راهپیمایی 22 بهمن 98 مستقر می شوند.

وی ادامه داد: این پایگاه ها از میدان فردوسی تا بعد از میدان آزادی و همچنین خیابان های منتهی به مسیر اصلی راهپیمایی مستقر می شوند تا کمک های مردم خیر و نوع دوست شهر تهران را برای امور نیازمندان دریافت کنند.

مدیر کل کمیته امداد استان تهران به پایگاه های دریافت کمک های مردمی اشاره کرد و افزود: در هر یک از این پایگاه‌ها صندوق‌هایی برای تامین پوشاک سال نو ایتام و نیازمندان و همچنین کمک به هموطنان سیل‌زده در سیستان و بلوچستان، کمک های مردم نیک اندیش تهران را بر اساس نیت آنها دریافت می‌کنند.

پرپنچی همچنین با اشاره به غرفه اصلی کمیته امداد استان تهران در چهارراه ولی عصر(عج)، خاطر نشان کرد: علاوه بر پایگاه های جذب حامی و دریافت کمک های مردمی یک غرفه نیز در چهارراه ولی عصر(عج) دایر می شود که در آن برنامه های متنوع فرهنگی، مشاوره حقوقی و محصولات خودکفایی مددجویان به نمایش در می آید.

وی ضمن دعوت از مردم نوع دوست و خیر تهران برای  حضور در راهپیمایی 22 بهمن گفت: این حضور علاوه براینکه پاسخ محکمی به تمام یاوه گویی های استکبار است با کمک های خود نیز فرزندان یتیم و نیازمندان را در آستانه سال نو یاری می دهند.

انتهای پیام

تعداد بازدید : ۵۳۹
(دوشنبه ۲۱ بهمن ۱۳۹۸) ۱۲:۲۴
ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید