جزییات خبر

شنبه / ۱۹ بهمن ۱۳۹۸ / ۱۶:۱۲
سرویس : تهران
کد خبر : ۱۷۳۳۸۶
گزارشگر : ۹۹

مرکز نیکوکاری امام خمینی (ره) در دانشگاه خاتم الانبیاء(ص) تهران افتتاح شد

(شنبه ۱۹ بهمن ۱۳۹۸) ۱۶:۱۲

مدیر کل کمیته امداد استان تهران از افتتاح مرکز نیکوکاری امام خمینی (ره) در دانشگاه خاتم الانبیاء(ص) خبر داد و گفت: با افتتاح این مرکز تعداد مراکز نیکوکاری در استان تهران به 230 مرکز رسید.

به گزارش سایت خبری کمیته امداد، سید ابوالفضل پرپنچی درمراسم افتتاح مرکز نیکوکاری امام خمینی (ره) واقع در دانشگاه خاتم الانبیاء(ص)، با بیان اینکه مراکز نیکوکاری به اعتماد سازی بیشتر مردم کمک می کنند، افزود: این مراکز به عنوان پل ارتباطی بین نیکوکاران و نیازمندان عمل می کنند و باعث تشویق و ترغیب مردم برای کمک به امور نیازمندان می شوند.

وی به تعداد مراکز نیکوکاری فعال در استان تهران اشاره کرد و افزود: هم اکنون 230 مرکز نیکوکاری در استان تهران فعالعیت می کنند که تعدادی در روستاها فعالیت دارند و تعدادی نیز با مدیریت بانوان اداره می شود.

مدیر کل کمیته امداد استان تهران با تاکید براینکه افتتاح مراکز نیکوکاری باعث انتقال فرهنگ خیر و احسان به آیندگان می شود، بیان کرد: پیش بینی می شود تا پایان امسال تعداد مراکز نیکوکاری در استان افزایش داشته باشد که برنامه ریزی ها برای 500 مرکز انجام شده است.

پرپنچی به اهداف افتتاح مراکز نیکوکاری اشاره کرد و افزود:  شناسایی نیازمدان، واگذاری امور سالمندان و زنان سرپرست خانوار و در مجموع واگذاری امور مردم به خود مردم  از اهداف روانی، عاطفی، اجتماعی و اقتصادی مراکز نیکوکاری است.

وی با بیان اینکه مراکز نیکوکاری در زمینه‌های مختلف بهداشتی، درمانی، رفاهی، آموزشی، تجهیزاتی، کمک هزینه خرید جهیزیه و مالی به نیازمندان خدمات ارائه می‌دهند، افزود: این مراکز توسط مردم اداره می‌شوند و به صورت محله محور با هدف نهادینه سازی فرهنگ احسان و نیکوکاری فعالیت می‌کنند.

انتهای پیام

 

تعداد بازدید : ۴۹۳
(شنبه ۱۹ بهمن ۱۳۹۸) ۱۶:۱۲
ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید