جزییات خبر

پنج شنبه / ۱۷ بهمن ۱۳۹۸ / ۱۳:۰۴
سرویس : اجتماعی
کد خبر : ۱۷۳۳۵۰
گزارشگر : ۴۸۷
قائم‌مقام کمیته امداد:

امداد الکترونیک به زودی در کشور عملیاتی می‌شود

(پنج شنبه ۱۷ بهمن ۱۳۹۸) ۱۳:۰۴

قائم‌مقام کمیته امداد گفت: به منظور خدمات‌رسانی بهتر به مددجویان و فراهم کردن بستر مشارکت بیشتر مردم در طرح‌های این نهاد، امداد الکترونیک به زودی در کشور راه‌اندازی می‌شود.

به گزارش سایت خبری کمیته امداد، حسین صمصامی در سفر به استان کرمان در جلسه شورای مدیران کمیته امداد استان حضور یافت.
وی در این جلسه با تبریک ایام دهه فجر و گرامیداشت یاد و نام سردار شهید سپهبد حاج قاسم سلیمانی، گفت: سردار عزیز اسلام و ایران به واقع نماد جهاد و ایثار و فداکاری در راه حق بود.
قائم‌مقام کمیته امداد تاکید کرد: انقلاب اسلامی بعد از پیروزی، سه دوره را پشت سر گذاشته که یکی از این دوره‌ها جنگ تحمیلی بود که با ایثارگری و رشادت‌های مردم و رزمندگان این پیروزی حاصل شد. مرحله بعد بحث داعش بود که یک تهدید بزرگ برای منطقه به شمار می‌رفت که این مرحله نیز با مجاهدت سرداران رشید اسلام از جمله سردار سپهبد حاج قاسم سلیمانی و یارانش پیروزی حاصل شد. 
صمصامی ادامه داد: مرحله سوم که باید تلاش کنیم از آن عبور کنیم؛ بحث فقر محرومیت است و این یکی از بزرگترین تهدیدات برای جامعه است. 
قائم‌مقام تاکید کرد: با توجه به مشکلات اقتصادی باید زمینه مشارکت مردم را گسترش دهیم و برای این اقدام نیاز است بسترهای لازم را فراهم کنیم. 
وی بیان کرد: برای تحقق این امر باید از فناوری‌های روز استفاده کنیم و یکی از بحث‌هایی که می‌توان در این زمینه از آن بهره گرفت، راه‌اندازی امداد الکترونیک است. 
قائم‌مقام کمیته امداد تصریح کرد: باید کمیته امداد را به سمت مشارکت‌های مردمی سوق دهیم و تلاش کنیم با استفاده از فناوری‌های روز، نیازمندی‌های محرومان را با کمک خیران تأمین کنیم. 
وی گفت: امیدواریم بتوانیم تحولی در بحث کمک به محرومان انجام دهیم و به همین منظور به دنبال ایجاد امداد الکترونیک هستیم و این اقدام در برنامه ششم کمیته امداد نیز دیده شده است و به زودی در برخی استان‌های کشور به صورت پایلوت اجرا خواهد شد.
انتهای پیام
تعداد بازدید : ۱,۲۱۸
(پنج شنبه ۱۷ بهمن ۱۳۹۸) ۱۳:۰۴
ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید