جزییات خبر

دوشنبه / ۱۴ بهمن ۱۳۹۸ / ۱۳:۴۷
سرویس : تهران
کد خبر : ۱۷۳۲۷۹
گزارشگر : ۹۹

کمک 10 میلیارد تومانی مردم استان تهران به نیازمندان از طریق تلفن 7355

(دوشنبه ۱۴ بهمن ۱۳۹۸) ۱۳:۴۷

مدیر کل کمیته امداد استان تهران از کمک 10 میلیارد و 824 میلیون تومانی مردم استان به نیازمندان از طرق تلفن 7355 خبر داد و گفت: از ابتدای امسال تاکنون این مبلغ برای امور نیازمندان دریافت شده است.

به گزارش سایت خبری کمیته امداد، سید ابوالفضل پرپنچی با اینکه شماره تلفن 7355 گزینه های مختلفی برای کمک به امور نیازمندان دارد، گفت: مردم نیکوکار استان با 111 هزار تراکنش 10 میلیارد و 824 میلیون تومان پرداخت کردند.

وی با بیان اینکه استفاده از روش‌های نوین و الکترونیکی در سرعت بخشی کمک به نیازمندان تاثیر گذار است گفت: مردم نوع دوست و خیر می توانند در روش های نوین نوع کمک خود را مشخص کنند.

مدیر کل کمیته امداد استان تهران به جایگزینی روش های نوین به جای روش های سنتی کمک به نیازمندان اشاره کرد و گفت:  با جایگزین شدن روش‌های الکترونیکی و نوین کمک به نیازمندان، خیران می‌توانند علاوه بر تلفن همراه و تلفن ثابت از طریق اپلیکیشن های تلفن همراه و خودپرداز بانک‌ها کمک‌های خود را در اختیار نیازمندان قرار دهند.

پرپنچی خاطر نشان کرد: پرداخت صدقه، کمک به فرزندان یتیم و محسنین، کمک به امر ازدواج جوانان، تعمیر و احداث مسکن، کمک به تحصیل دانش آموزان و دانشجویان و موارد دیگر از طریق شماره تلفن 7355 امکان پذیر است.

وی ضمن تشکر و قدردانی از همراهی مردم نیک اندیش استان تهران برای کمک به نیازمندان، تصریح کرد: علاوه بر شماره تلفن 7355 روش های دیگری از جمله ارسال عدد 1 به شماره 8877، نرم افزار سکه بخش نیکوکاری استان تهران، شماره‌گیری کد دستوری #021*8877* برای کمک به امور نیازمندان وجود دارد که می توانند از این روش ها نیز استفاده کنند.

انتهای پیام

تعداد بازدید : ۵۱۹
(دوشنبه ۱۴ بهمن ۱۳۹۸) ۱۳:۴۷
ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید