جزییات خبر

چهارشنبه / ۱۱ دی ۱۳۹۸ / ۱۳:۴۵
سرویس : مشارکت های مردمی
کد خبر : ۱۷۲۷۲۲
گزارشگر : ۵
عضو هیات امنای کمیته امداد اعلام کرد:

ضرورت توسعه شبکه‌های انفاق و همدلی در میان خیران خارج از کشور

(چهارشنبه ۱۱ دی ۱۳۹۸) ۱۳:۴۵

عضو هیات امنای کمیته امداد بر ضرورت توسعه شبکه‌های انفاق و همدلی در میان خیران خارج از کشور تاکید کرد و گفت: امیدواریم نیکوکاران ایرانی مقیم در کشورهای دیگر، طرح اکرام ایتام و محسنین را توسعه و ترویج دهند.

به گزارش سایت خبری کمیته امداد، حسین انواری در دومین همایش تجلیل از خیرین خارج از کشور (والی مهر) که در مشهد برگزار شد، هدف از برگزاری این مراسم را معرفی فعالیت‌های کمیته امداد و ایجاد زمینه برای تشکیل هسته‌های نیکوکاری توسط این حامیان اعلام کرد و افزود: نیکوکاران ایرانی مقیم در خارج از کشور می‌توانند در محل سکونت خود فعالیت‌های نیکوکارانه را توسعه دهند تا شبکه‌های انفاق ایجاد شود.
 
وی با بیان اینکه نیکوکاران در کمک کردن، انفاق و احسان کردن به نیازمندان سبقت می‌گیرند، ادامه داد: کمک به نیازمندان توفیقی است که نصیب هرکسی نمی‌شود.
 
عضو هیات امنای کمیته امداد با عنوان اینکه دستگیری از انسان‌ها زمینه خشنودی خداوند را فراهم می‌کند، اظهار کرد: امیدوارم نیکوکاران ایرانی مقیم در کشورهای دیگر طرح اکرام ایتام را توسعه و ترویج دهند.
 
شایان ذکر است که در این همایش ۵۰ حامی نیکوکار از ایرانیان مقیم در ۱۳ کشور حضور داشتند که این خیران از ۳۷۰ یتیم تحت حمایت کمیته امداد حمایت دارند. در مجموع حدود 300 هزار فرزند یتیم و محسنین تحت حمایت کمیته امداد هستند.
 
انتهای پیام
تعداد بازدید : ۱,۱۷۶
(چهارشنبه ۱۱ دی ۱۳۹۸) ۱۳:۴۵
ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید