جزییات خبر

چهارشنبه / ۱۱ دی ۱۳۹۸ / ۱۳:۲۳
سرویس : تهران
کد خبر : ۱۷۲۷۱۱
گزارشگر : ۹۹
مدیر کل کمیته امداد استان تهران اعلام کرد:

بهره‌مندی 77 خانوار مسیحی و ارمنی ساکن تهران از خدمات کمیته امداد

(چهارشنبه ۱۱ دی ۱۳۹۸) ۱۳:۲۳

مدیر کل کمیته امداد استان تهران با بیان اینکه خدمات کمیته امداد به همه نیازمندان از اقشار مختلف ارائه می‌شود، گفت: 77 خانوار مسیحی و ارمنی از در استان از خدمات این نهاد بهره‌مند هستند.

به گزارش سایت خبری کمیته امداد، سید ابوالفضل پرپنچی ضمن تبریک سال نو میلادی به همه هموطنان مسیحی به ویژه مددجویان تحت حمایت کمیته امداد استان تهران ، بیان کرد : هم اکنون 77 خانوار با جمعیت 93 نفر در استان تهران تحت حمایت کمیته امداد هستند.
وی با اشاره به اینکه منطقه ۸ تهران با 29 خانوار بیشترین مددجوی اقلیت دینی را دارد، ادامه داد: منطقه 7 با 12 خانوار و منطقه 12 با نیز با  هفت خانوار در رتبه‌های بعدی قرار دارند.
مدیرکل کمیته امداد استان تهران با تاکید بر اینکه همه تلاش این نهاد حمایتی ارائه خدمات مطلوب به نیازمندان و فقرزدایی است، بیان کرد: برای ارائه خدمات به نیازمندان، دین و مذهب آنان در نظر گرفته نمی‌شود.
پرپنچی به اشاره به اینکه اقلیت‌های دینی برخوردار از خدمات کمیته امداد شامل هموطنان ارمنی، مسیحی و کلیمی هستند، گفت: بیشتر این افراد در کلان شهر تهران تحت حمایت هستند.
وی یادآور شد: هم اکنون 68 هزار و 892 خانوار در استان تهران از خدمات کمیته امداد استفاده می‌کنند که هر ساله خانوارهای توانمند شده از تحت حمایت خارج و خانوارهای نیازمند دیگری تحت حمایت قرار می‌گیرند.
پرپنچی با بیان اینکه خدمات کمیته امداد بر اساس نیازهای خانوارهای تحت حمایت ارائه می‌شود، ادامه داد: کمیته امداد علاوه بر پرداخت مستمری به خانوارهای نیازمند، خدمات دیگری در قالب طرح اکرام ایتام، محسنین، هزینه‌های تحصیل، درمان، مسکن و سبدکالا به مددجویان ارائه می‌کند.

انتهای پیام

تعداد بازدید : ۶۰۵
(چهارشنبه ۱۱ دی ۱۳۹۸) ۱۳:۲۳
ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید