جزییات خبر

چهارشنبه / ۱۱ دی ۱۳۹۸ / ۱۰:۲۶
سرویس : تهران
کد خبر : ۱۷۲۷۰۱
گزارشگر : ۹۹

تهیه جهیزیه برای نوعروسان تحت حمایت کمیته امداد استان تهران توسط سپاه محمدرسول الله

(چهارشنبه ۱۱ دی ۱۳۹۸) ۱۰:۲۶

فرمانده سپاه محمد رسول الله تهران بزرگ از تهیه و تامین جهیزیه برای نوعروسان تحت حمایت کمیته امداد استان تهران خبر داد.

به گزارش سایت خبری کمیته امداد، سردار محمدرضا یزدی در دیدار با سید ابوالفضل پرپنچی، مدیر کل کمیته امداد استان تهران درباره موضوعات مختلفی از جمله تهیه و تامین  جهیزیه نوعروسان تحت حمایت، تهیه سبد کالا و توزیع بین نیازمندان و همچنین تعمیر مسکن مددجویان گفتگو کرد.

وی ضمن تقدیر و تشکر از خدمات کمیته امداد استان تهران به نیازمندان، تصریح کرد: سپاه محمدرسول الله تهران بزرگ در بحث محرومیت زدایی اقدامات زیادی انجام داده است که این اقدامات همچون گذشته ادامه می یابد.

فرمانده سپاه محمدرسول الله (ص) تهران بزرگ خواستار همکاری و هم افزایی با کمیته امداد استان تهران در زمینه های محرومیت زدایی، اشتغال، درمان، جهیزیه ومسکن نیازمندان (به ویژه تعمیر مسکن مددجویان مستاجر) یکسان سازی آمار نیازمندان و بیمه تکمیلی آنها شد.

سردار یزدی همچنین از تهیه و تامین جهیزیه نوعروسان تحت حمایت کمیته امداد استان تهران خبر داد و گفت: علاوه بر تهیه این جهیزیه ها سبدهای کالا تهیه و بین نیازمندان در استان تهران توزیع خواهد شد.

همچینن در این دیدار سید ابوالفضل پرپنچی، مدیر کل کمیته امداد استان تهران گزارشی از خدمات و فعالیت های این نهاد به نیازمندان ارائه کرد و خواستار هم افزایی با سپاه محمد رسول الله (ص) تهران بزرگ در کمک به نیازمندان و محرومان شد.

انتهای پیام

تعداد بازدید : ۵۴۴
(چهارشنبه ۱۱ دی ۱۳۹۸) ۱۰:۲۶
ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید