جزییات خبر

سه شنبه / ۱۰ دی ۱۳۹۸ / ۰۹:۲۹
سرویس : تهران
کد خبر : ۱۷۲۶۷۹
گزارشگر : ۹۹
در 9 ماه گذشته محقق شد؛

خانه دار شدن 77 مددجوی تحت حمایت کمیته امداد استان تهران

(سه شنبه ۱۰ دی ۱۳۹۸) ۰۹:۲۹

مدیر کل کمیته امداد استان تهران از خانه دار شدن 77 مددجوی تحت حمایت در 9 ماه گذشته خبر داد و گفت: این تعداد شامل 69 مددجوی ساکن در شهرها و 8 مددجوی روستایی هستند.

به گزارش سایت خبری کمیته امداد، سید ابوالفضل پرپنچی با بیان اینکه یکی از اهداف اساسی و مهم کمیته امداد ارائه خدمات عمرانی، تامین، تعمیر مسکن و سر پناه مناسب برای مددجویان است، افزود: اگر  مسکن مددجویان از نظر احداث و بهسازی مناسب باشد بسیاری از مشکلات آنان حل خواهد شد.

وی با اشاره به اعتبارات اختصاص یافته برای مسکن مددجویان، بیان کرد: در 9 ماه نخست امسال  چهارمیلیارد و 459 میلیون تومان برای امور مسکن مددجویان شامل خرید، احداث، تعمیرات و بهسازی هزینه شده است.

مدیر کل کمیته امداد استان تهران ادامه داد: از این مبلغ یک میلیارد و 110 میلیون تومان برای خرید یا احداث مسکن ودو میلیارد و 948 میلیون تومان برای تعمیرات و بهسازی اختصاص یافته است.

پرپنچی تصریح کرد:  اداره  کمیته امداد شهریار با  8 خرید  بیش‌ترین خرید را در شهرستان‌ها  و اداره کمیته امداد منطقه 15 با پنج واحد بیشترین خرید در تهران را به خود اختصاص دادند.

وی تصریح کرد: علاوه بر واگذاری این واحد‌ها برای 1275 واحد مسکونی نیز تعمیرات جزئی و کلی انجام شده است که شهرستان های بهارستان و شهریار با 105 و اسلامشهر با 95 بیشترین تعمیرات را به خود اختصاص دادند.

 انتهای پیام

تعداد بازدید : ۳۸۳
(سه شنبه ۱۰ دی ۱۳۹۸) ۰۹:۲۹
ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید