جزییات خبر

چهارشنبه / ۴ دی ۱۳۹۸ / ۱۴:۲۹
سرویس : تهران
کد خبر : ۱۷۲۵۹۵
گزارشگر : ۹۹

سه مرکز نیکوکاری در شهر پرند افتتاح شد

(چهارشنبه ۴ دی ۱۳۹۸) ۱۴:۲۹

سه مرکز نیکوکاری در شهر پرند با حضور معاون توسعه مشارکت های مردمی کمیته امداد، مدیرکل و معاون توسعه مشارکت های مردمی کمیته امداد استان تهران، همچنین فرماندار، معاونان وی و دیگر مسئولان شهری و انتظامی این شهر افتتاح شد.

به گزارش سایت خبری کمیته امداد با افتتاح این سه مرکز تعداد مراکز نیکوکاری در پرند به پنج مرکز می رسد که ششمین مرکز نیکوکاری این شهر در آینده نزدیک افتتاح می شود و همچنین مراکز نیکوکاری در استان تهران به 203 مرکز رسید.

نقش کمیته امداد در کمک به نیازمندان یک نقش ممتاز است

فرماندار رباط کریم گفت: نقش این نهاد در کمک به نیازمندان یک نقش ممتاز است

سید مهدی ساداتی با بیان اینکه یکی از ماندگارترین بادگارهای امام خمینی (ره)  تاسیس کمیته امداد است، افزود: امروز کمیته امداد برگ زرینی برای همراهی و پیگیری امور مردم است.

وی با اشاره به اینکه مسئولان باید بدانند مردم ولی نعمت آنها هستند، تصریح کرد:در کنار مردم بودن تضمین کننده شجره طبیه انقلاب اسلامی است.

فرماندار رباط کریم و پرند،  کار و فعالیت کارکنان کمیته امداد در محرومیت زدایی و شاد کردن دل محرومان را ارزشمند توصیف کرد و ادامه داد : باید با کمک و همراهی با کمیته امداد باری از دوش مردم برداشته شود.

ساداتی تصریح کرد: مکانی ارزشمند تر و قابل اعتمادتر از کمیته امداد برای کمک به نیازمندان و محرومان نیست که باید با کمک این نهاد، نیازمندان را شناسایی و به آنها خدمت رسانی کنیم.

وی همچنین خواهان کمک و همراهی خیران، نیکوکاران، صاحبان سرمایه، دیگر سازمان ها و ادارات برای نیازمندان شد.

اساس و بنیان کمیته امداد بر اساس عدالت است

معاون توسعه مشارکت های مردمی کمیته امداد با بیان اینکه ماموریت های کمیته امداد توسط امام نوشته شده است، گفت: اساس و بنیان این نهاد بر اساس عدالت است.

علیرضا عسکریان  بیان کرد: خیران در سال گذشته ۷٠٠ میلیارد تومان به طرح اکرام ایتام ومحسنین کمک کردند.

وی با اشاره به اینکه در آیات و روایات از ایتام و صدقه زیاد صحبت شده تاکید کرد: ایتام را باید از نزدیک دید  چرا که روایات با عمل آمیخته می شود.

افتتاح مراکز نیکوکاری باعث انتقال فرهنگ خیر و احسان به آیندگان می شود

مدیر کل کمیته امداد استان تهران با بیان اینکه هم اکنون ۲۰۳ مرکز نیکوکاری در استان تهران فعالعیت می کنند، گفت: افتتاح مراکز نیکوکاری باعث انتقال فرهنگ خیر و احسان به آیندگان می شود.

سید ابوالفضل پرپپچی ، به اهداف افتتاح مراکز نیکوکاری اشاره کرد و افزود:  شناسایی نیازمدان، واگذاری امور سالمندان و زنان سرپرست خانوار و در مجموع واگذاری امور مردم به خود مردم  از اهداف روانی، عاطفی، اجتماعی و اقتصادی مراکز نیکوکاری است.

وی با اشاره به نقس اصلی و اساسی کمیته امداد در ایجاد مراکز نیکوکاری گفت: نقش کمیته امداد نظارت بر این مراکز و هم افزایی است.

انتهای پیام

تعداد بازدید : ۶۳۹
(چهارشنبه ۴ دی ۱۳۹۸) ۱۴:۲۹
ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید