جزییات خبر

یکشنبه / ۱ دی ۱۳۹۸ / ۱۳:۴۴
سرویس : اجتماعی
کد خبر : ۱۷۲۵۲۷
گزارشگر : ۴۸۷
در شش ماهه نخست سال جاری انجام شد؛

ارائه 40 هزار مورد خدمت به محرومان توسط گروه‌ها و تشکل‌های جهادی همکار با کمیته امداد+اینفوگرافیک

(یکشنبه ۱ دی ۱۳۹۸) ۱۳:۴۴

گروه‌ها و تشکل‌های جهادی همکار با کمیته امداد در 6 ماهه نخست سال جاری بیش از 40 هزار مورد خدمت به نیازمندان در مناطق محروم کشور ارائه دادند.

به گزارش سایت خبری کمیته امداد، در حال حاضر 265 گروه و تشکل جهادی در زمینه ارائه خدمات بهداشتی و درمانی، اقتصادی و خودکفایی، زیربنایی و عمرانی، معیشتی و فرهنگی و آموزشی با کمیته امداد همکاری دارند و در نیمه نخست امسال بیش از 40 هزار مورد خدمت به نیازمندان ارائه کردند.

در این مدت حدود پنج هزار خانواده در مناطق محروم کشور از خدمات گروه‌های جهادی همکار با کمیته امداد برخوردار شدند. ارزش ریالی خدمات ارائه شده بیش از 202 میلیارد ریال برآورد شده که 134 میلیارد ریال آن توسط گروه‌های جهادی تامین اعتبار شده است.

براساس این گزارش، 33 هزار و 507 مورد خدمت در در حوزه بهداشت و درمان شامل ویزیت عمومی، دندانپزشکی، چشم پزشکی، جراحی و ... انجام شده است. همچنین 1055 مورد خدمت در حوزه احداث، تکمیل و تعمیرات مسکن توسط تشکل‌های جهادی به افراد نیازمند در مناطق محروم اراده شده است.

گروه‌ها و تشکل‌های جهادی همکار با کمیته امداد 4200 مورد خدمت در زمینه توزیع سبد غذایی میان خانواده‌های محروم انجام داده‌اند و دیگر خدمات این گروه‌ها در حوزه‌های حمایت تحصیلی دانش‌آموزان و توزیع لوازم‌التحریر، راهبری شغلی، خدمات فرهنگی و اردوهای زیارتی و ... بوده است.

جهادی

انتهای پیام

تعداد بازدید : ۱,۱۵۰
(یکشنبه ۱ دی ۱۳۹۸) ۱۳:۴۴
ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید