جزییات خبر

چهارشنبه / ۶ آذر ۱۳۹۸ / ۱۷:۰۰
سرویس : اجتماعی
کد خبر : ۱۷۲۰۷۲
گزارشگر : ۵
مدیرعامل صندوق امداد ولایت اعلام کرد:

پرداخت 250 هزار فقره تسهیلات قرض‌الحسنه به نیازمندان از ابتدای سال

(چهارشنبه ۶ آذر ۱۳۹۸) ۱۷:۰۰

مدیرعامل صندوق قرض‌الحسنه امداد ولایت گفت: بیش از 250 هزار فقره تسهیلات قرض‌الحسنه از ابتدای سال‌جاری به مددجویان تحت حمایت و اقشار آسیب‌پذیر پرداخت شده است.

به گزارش سایت خبری کمیته امداد، مجید باجلان در جمع خبرنگاران با اشاره به اینکه 250 هزار فقره تسهیلات قرض‌الحسنه در هشت ماهه سال‌جاری به مددجویان تحت حمایت و سایر افراد نیازمند توسط صندوق امداد ولایت پرداخت شده است، گفت: هدف اصلی کمیته امداد از راه‌اندازی صندوق امداد ولایت، ترویج فرهنگ قرض‌الحسنه است که خیران و نیکوکاران می‌توانند با سپرده‌گذاری در این صندوق، بیش از پیش این نهاد را در دستگیری از خانواده‌های بی‌بضاعت یاری کنند.
 
باجلان با اشاره به اینکه سه هزار میلیارد تومان تسهیلات قرض‌الحسنه از سال 95 تا آبان‌‌ماه سال‌جاری به خانواده‌های تحت حمایت و افراد نیازمند پرداخت شده است، اعلام کرد: تسهیلات کارگشایی تا سقف پنج میلیون تومان، تسهیلات ساخت و خرید مسکن تا سقف 35 میلیون تومان و تسهیلات ودیعه مسکن تا سقف 20 میلیون تومان به مددجویان و متقاضیان واجد شرایط از طریق صندوق امداد ولایت پرداخت می‌شود. همچنین در کنار تسهیلات حمایتی، وام‌های قرض‌الحسنه خوداشتغالی نیز به مددجویان پرداخت می‌شود تا مسیر توانمندسازی و خوداتکایی آنها هموار شود.
 
مدیرعامل صندوق قرض‌الحسنه امداد ولایت با اشاره به اینکه جذب منابع سپرده خیران یکی از مهم‌ترین برنامه‌های این صندوق است، گفت: از نیکوکاران خواستاریم با سپرده‌گذاری در صندوق امداد ولایت بیش از پیش در فعالیت‌های خداپسندانه مشارکت کنند که صددرصد منافع آن به محرومان و مستضعفان خواهد رسید.
 
انتهای پیام
تعداد بازدید : ۱,۱۰۱
(چهارشنبه ۶ آذر ۱۳۹۸) ۱۷:۰۰
ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید