جزییات خبر

چهارشنبه / ۶ آذر ۱۳۹۸ / ۱۰:۰۰
سرویس : اجتماعی
کد خبر : ۱۷۲۰۵۵
گزارشگر : ۵
با حکم رئیس کمیته امداد؛

دستیار معاونت حقوقی و امور مجلس کمیته امداد منصوب شد

(چهارشنبه ۶ آذر ۱۳۹۸) ۱۰:۰۰

با حکم سیدمرتضی بختیاری، دستیار معاونت حقوقی و امور مجلس کمیته امداد منصوب شد.

به گزارش سایت خبری کمیته امداد، سیدمرتضی بختیاری، رئیس کمیته امداد در حکمی «هادی طاهری جبلی » را به عنوان دستیار معاونت حقوقی و امور مجلس کمیته امداد منصوب کرد.

در متن حکم رئیس کمیته امداد آمده است: نظر به تدین، تخصص و تجربیات ارزنده و با استناد به بند (۶) ماده (۱۴) اساسنامه به موجب این حکم جناب‌عالی را به مدت ۲ سال به عنوان  دستیار معاونت حقوقی و امور مجلس در نهاد انقلابی کمیته امداد حضرت امام خمینی (ره) منصوب می‌نماید.

نهادی که براساس اندیشه های  دینی و فقهی بنیانگذار انقلاب اسلامی مروج فرهنگ احسان، ایثار، انفاق و نیکوکاری در جامعه اسلامی بوده و در حمایت از کیان محرومان و حقوق حقه آنان تلاش می نماید.
 
بر این اساس انتظار دارد با اخلاق حسنه اسلامی، ضمن تعامل صمیمی و سازنده با سایر ارکان حوزه های ذیربط و بازشناسایی ظرافت های درون و برون سازمانی و با استفاده بهینه از منابع و اجتناب از هرگونه اسراف و تجمل گرایی با اتکال به خداوند منان در راستای صیانت از حقوق نیازمندان و حفظ شئون نهاد مقدس کمیته امداد امام خمینی (ره) گام های اساسی بردارید.

 امید است تحت عنایت حضرت ولی عصر (عج) و با بهره‌گیری از تجارب و تشریک مساعی همکاران، توفیق خدمت‌گذاری بیشتر حاصل و موجبات قرب الهی و رضایت‌مندی مقام معظم رهبری (مدظله العالی) فراهم گردد.

انتهای پیام
تعداد بازدید : ۱,۴۱۰
(چهارشنبه ۶ آذر ۱۳۹۸) ۱۰:۰۰
ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید