جزییات خبر

شنبه / ۲۵ آبان ۱۳۹۸ / ۱۳:۲۹
سرویس : تهران
کد خبر : ۱۷۱۸۴۲
گزارشگر : ۹۹
از ابتدای سال جاری تاکنون محقق شد؛

بهره مندی 87 مددجوی تحت حمایت کمیته امداد استان تهران از خدمات نظام وظیفه

(شنبه ۲۵ آبان ۱۳۹۸) ۱۳:۲۹

مدیر کل کمیته امداد استان تهران از بهره مندی 87 مددجوی تحت حمایت از خدمات نظام وظیفه خبر داد.

به گزارش سایت خبری کمیته امداد، سید ابوالفضل پرپنچی با بیان اینکه طرح معافیت سربازی یکی از خدمات کمیته امداد به فرزندان ذکور خانوارها تحت حمایت است، گفت: این طرح با همکاری سازمان نظام وظیفه اجرا می شود.

 وی با اشاره به اینکه 87 مددجوی واجد شرایط  از ابتدای سال جاری تا کنون از طرح معافیت سربازی استفاده کرده اند، افزود: این خدمات شامل معافیت، کاهش تعرفه و انتقال به محل سکونت بوده است.

مدیر کل کمیته امداد استان تهران ادامه داد: 33نفر از این تعداد معاف، 28 نفر ازکاهش تعرفه بهره مند و 26 نفر به نزدیکترین محل سکونت خود منتقل شدند.

پرپنچی به شرایط مشمولان طرح معافیت سربازی مددجویان تحت حمایت کمیته امداد اشاره کرد و ادامه داد : خانوارهای تحت حمایت که به علت فوت سرپرست مرد، ازکارافتادگی سرپرست خانوار (دارای بیش از سه دختر مجرد) و یا با مشکلاتی از قبیل طلاق والدین رو به رو هستند، می‌توانند از تسهیلات معافیت سازمان نظام‌وظیفه استفاده کنند.

 وی یکی از مؤلفه‌های توانمندسازی خانوارهای تحت حمایت را کمک به معافیت سربازی فرزندان پسر این خانوارها بیان کرد و گفت: معافیت فرزندان  مددجو و پس از آن دریافت تسهیلات اشتغالزایی و شروع به کار در حرفه ای خاص توان اقتصادی خانواده را بالا می برد و در نتیجه توانمند سازی آنان را به دنبال دارد.

انتهای پیام

 

 

 

تعداد بازدید : ۶۱۷
(شنبه ۲۵ آبان ۱۳۹۸) ۱۳:۲۹
ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید