جزییات خبر

یکشنبه / ۱۹ آبان ۱۳۹۸ / ۱۴:۲۷
سرویس : تهران
کد خبر : ۱۷۱۷۲۶
گزارشگر : ۹۹

هفتمین مرکز نیکوکاری ویژه بانوان استان تهران در شهر پرند افتتاح شد

(یکشنبه ۱۹ آبان ۱۳۹۸) ۱۴:۲۷

معاون توسعه مشارکت های مردمی کمیته امداد استان تهران از افتتاح هفتمین مرکز نیکوکاری ویژه بانوان استان خبر داد و گفت: این مرکز بنام حضرت خدیجه (س) در شهر پرند افتتاح شد.

به گزارش سایت خبری کمیته امداد، محمدرضا شاهجانی با بیان اینکه هم اکنون بیش از 140 مرکز نیکوکاری در استان تهران به نیازمندان خدمات ارائه می کنند، ادامه داد: از این تعداد هفت مرکز ویژه بانوان است که با مدیریت آنها اداره می شود.

وی به اداراتی که مراکز نیکوکاری ویژه بانوان در آنها فعال است اشاره و کرد وافزود: این مراکز در شهرستان های ورامین، شهر قدس، ملارد، پرند و در تهران در ادارات کمیته امداد مناطق 4، 8 و 12 قرار دارند.

معاون توسعه مشارکت های مردمی کمیته امداد استان تهران همچنین از فعالیت مراکز نیکوکاری در روستاهای استان خبر داد وگفت: هم اکنون سه مرکز نیکوکاری روستایی نیز در شهر ستان های فیروزکوه، دماوند، و پاکدشت مشغول ارائه خدمت به نیازمندان هستند.

شاهجانی، شناسایی نیازمندان و متمکنین هر محله و برآوردن نیازها و مشکلات فقرا توسط افراد توانمند را از اهداف ایجاد مراکز نیکوکاری عنوان و تصریح کرد: مراکز نیکوکاری در زمینه‌های مختلف بهداشتی، درمانی، رفاهی، آموزشی، تجهیزاتی، کمک هزینه خرید جهیزیه و مالی به نیازمندان خدمات ارائه می‌دهند.

وی یادآور شد: مردم نوع دوست و خیر استان تهران  از ابتدای سال جاری تا پایان مهرماه 143 میلیارد تومان به صورت نقدی، کالایی و خدماتی برای امور نیازمندان به مراکز نیکوکاری کمک کردند.

شاهجانی تاکید کرد: اطلاعات نیازمندان و نیکوکاران  در مراکر نیکوکاری محرمانه هستند و کمک‌های جمع‌آوری شده دراین مراکز با حفظ عزت نفس و کرامت نیازمندان و با سهولت بین آنها توزیع می‌شود.

 انتهای پیام

تعداد بازدید : ۴۷۸
(یکشنبه ۱۹ آبان ۱۳۹۸) ۱۴:۲۷
ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید